FAINE
sport-core.cz
Co kdyby... Havírov a Ostrava
bike-core.cz
1.SCB´98
City cafe Bohumín

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

12.1.2010 - Naše nová reklama v City cafe a Co kdyby...

Pro úvodní 3 měsíce roku 2010 jsme vytvořili novou reklamu, která bude k vidění např. na monitorech v City cafe Bohumín a Co kdyby... Ostrava a Havířov. Dále se rozšíří na naše další partnerská místa.
V současné době mj. také připravujeme plné spuštění dvou nových sekcí FOTO a VIDEO, které Vám budou plně k dispozici od února. O podrobnostech Vás budeme včas informovat.

První informace jsou k nahlédnutí zde www.sport-up.cz/cz/nabizime/foto-a-video/

Naše nová reklama v City cafe a Co kdyby... Naše nová reklama v City cafe a Co kdyby... 


21.12.2009 - PF 2010

Přejeme všem našim partnerům, klientům a fandům co nejúspěšnější a nejpohodovější rok 2010 a děkujeme za spolupráci v roce končícím. Také my se budeme snažit, abychom Vám přinesli nové produkty, které jsou důležité pro Váš rozvoj.

Tým sport-up.cz13.12.2009 - Taraflex pro extraligový florbal a sport-up.cz? Nevíte, čtěte.

"Taraflex pro Českou florbalovou pokládáme již několik let a za tu dobu se z nás stala sehraná parta, která si poradí s téměř každým problémem jak při přepravě, tak při samotné pokládce", říká Michal Mariánek, který je za tuto činnost zodpovědný. "V průběhu roku nás čeká manipulace s Taraflexovými válci mnohokrát a ne vždy jde vše zcela hladce. Myslím si ovšem, že jsme technologii pokládky dovedli téměř k dokonalosti a to jak kvalitativně, tak časově".
Taraflex je použit pro všechna televizní utkání, Český pohár, M ČR, Czechopen a v případě potřeby také na dalších akcích ČFbU. 

V případě zájmu o pronájem a pokládku povrchu Taraflex (44x22m) nás kontaktujte na info@sport-up.cz. Budeme Vás informovat o podmínkách zapůjčení a možnosti instalace pro Vaši akci.

Ilustrační foto s povrchem Taraflex použito z www.sskvitkovice.cz a www.fbcostrava.cz   

Taraflex pro extraligový florbal a sport-up.cz? Nevíte, čtěte. Taraflex pro extraligový florbal a sport-up.cz? Nevíte, čtěte. Taraflex pro extraligový florbal a sport-up.cz? Nevíte, čtěte. 


9.12.2009 - Představujeme horské kolo AUTHOR Avion 2010.

Druhý nejvyšší model krosové série nese označení Avion, krosový model pro pohodové celodenní vyjížďky do přírody, přímo stvořený a koncipovaný pro všechny druhy cyklostezek, rodinné výlety nejen po městě, ale i v terénu. Spolu s modelem Synergy tvoří dvojici krosových modelů v nejvyšší úrovni kol AUTHOR, kde jsou zařazeny pouze ty nejvyšší top modely dané kategorie spolu s takovými velikány jako např. Introvert nebo Magnum.

Avion se pyšní karbonovým rámem, který poprvé získal v kolekci 2009. Rámy vyrobené technologií Author monocoque carbon technology, jedná se tedy o spojení předního trojúhelníku s řetězovou a sedlovou vzpěrou do jednoho kusu skořepinové konstrukce rámu. Díky speciálnímu tvarování jednotlivých trubek, zesílení kritických partií a unikátní metodice lepení jednotlivých částí rámu nabízí spojení mezi nejmodernějšími technologiemi tvorby karbonových rámů a požadavky sportovně orientovaných jezdců.

Tvar rámu a jeho jednotlivých částí vychází z již prověřené MTB rámové profilace: biaxiálně přetáčená dolní rámová trubka (BTP), přímé nohy řetězové vzpěry (3S Chain Stay) a esovitě zprohýbané vidlice sedlové vzpěry (VAD), to vše pro více komfortu podpořené biaxiálně přetáčenou horní rámovou trubkou, přináší tomuto modelu maximální pohodlí ale i potřebnou akceleraci.

Avion 2010 povýšil v oblastech osazení, kde získal o třídu vyšší měnič LX a také nový přesmykač a řazení odolné a spolehlivé sady Deore s elegantním designem a prověřenou technologií. Řidítka RITCHEY 20 mm riser vystřídají kvalitnější rizery RITCHEY COMP, 31.8mm s měkčími držátky Author a jednostranným GripLockem.

Author Avion 2010 zakoupíte zde: www.sport-core.cz/sportovni-potreby/cyklistika/kola-krosova/719-krosove-kolo-author-avion-2010.html

Představujeme horské kolo AUTHOR Avion 2010. Představujeme horské kolo AUTHOR Avion 2010. Představujeme horské kolo AUTHOR Avion 2010. 


23.11.2009 - Máme pro Vás základní golfový slovník. Zjistěte, co víte o holích.

Hole, míče, sety, bagy, rukavice a další doplňky zakoupíte na www.sport-core.cz/sportovni-potreby/golf.  

TYPY HOLÍ
Dřeva
Dřeva se používají pro dlouhé odpaly z ´týčka´ směrem na green. Většinou mají velkou oblou hlavu a velmi dlouhý shaft, který dává odpálenému míčku velkou rychlost a nízkou a dlouhou trajektorii.

Železa
Železa jsou hole s kratším shaftem a méně oblou hlavou, které slouží pro kratší a vyšší odpaly. Používají se pro přiblížení se na green, nebo pro odpaly z jiných povrchů jako jsou hlubší tráva (anglicky rough), z úpatí kopců nebo mezi stromy.

Wedge
Wedge jsou železa s vyšším sklonem hlavy, než má devítka železo. Typický sklon devítky je kolem 44 stupňů. Wedge jsou používány pro různé krátké, vysoké a hodně přesné rány směrem ke greenu. Používají se na vyhazování míčku ze špatných povrchů jako je písek v bunkeru.
Existují čtyři druhy holí typu wedge s úhlem sklonu hlavy od 48° do 60°. Pitching wedge (označení PW - 48°) gap wedge (GW - 52°), písečný wedge (SW - 56°) a lob wedge (LW - 60°).

Hybridní hole
Hybridy jsou hole, které kombinují výhody železných a dřevěných holí, slouží pro dlouhé odpaly stejně jako dřevěné hole s možností snazšího švihu jako železnými holemi.

Puttery
Puttery jsou speciální hole se sklonem hole menším než 10°, jsou používány k doklepávání míčků do jamky.

KONSTRUKCE HOLÍ
Shaft
Shaft je železná nebo karbonová (grafitová) tyč. Většinou má v průměru asi 12 mm a délka se pohybuje od 89 do 115 cm. Grafitový shaft je většinou používán ženami, dětmi a seniory pro svou váhu a větší pružnost, díky které lze s grafitovým shaftem odpálit míček na větší vzdálenost. Ocelový shaft je pro hráče s rychlejším švihem, kteří využijí jeho tuhost pro přesnější rány.

Grip
Grip je označení oblasti hole, která je pogumovaná nebo jinak povrchově upravená a je určená k úchopu hole. Má větší průměr než shaft (15mm) a nahoře se rozšiřuje.

Hlava hole
Každá hlava hole má jen jednu stranu (face - tvář), která se používá k úderu do míčku. Existují i hole, které mají oboustrannou hlavu, jsou to symetrické hole jako puttery nebo některé obouruké wedge.

JMÉNA HOLÍ
Dřeva
1, Playclub / Driver
2, Brassie
3, Spoon
4, Cleek
5, Baffy

Železa
1, Driving Iron
2, Mid-Iron
3, Mid-Mashie
4, Mashie-Iron
5, Mashie
6, Spade Mashie
7, Mashie-Niblick
8, Pitching-Niblick
9, Niblick
    Specialized chipping club - Jigger

Wedges
48°, Pitching Wedge (PW)
52°, Gap Wedge (GW), Approach Wedge (AW), Dual Wedge (D), Attack Wedge (AW) nebo Utility Wedge (UW)
56°, Sand Wedge (SW)
60°, Lob Wedge (LW)
67°, Chipping Wedge (CW)

 

Máme pro Vás základní golfový slovník. Zjistěte, co víte o holích. Máme pro Vás základní golfový slovník. Zjistěte, co víte o holích. Máme pro Vás základní golfový slovník. Zjistěte, co víte o holích. 


16.11.2009 - Máme nové dárkové poukazy pro sport-core i sport-up.cz

Stále oblíbenější jsou dárky v podobě poukazu pro vaše blízké, kamarády či kolegy v práci. Pro jsme pro vás i my připravili novou kolekci těchto "šeků", které jsou v hodnotách 200, 500, 1 000, 2 000, 3 000  5 000,- Kč. "Zájem o tyto poukazy roste, protože jsou velmi praktické a hlavně odpadá - někdy zdlouhavé - rozhodování, co nakoupit. V případě potřeby jsme schopni připravit poukaz na míru (různé hodnoty) a nebo jej graficky upravit do vámi požadované podoby tak, aby obdarovanému udělal radost hned dvakrát", říká s úsměvem Ondřej Veselý. Šeky jsou jak pro zákazníky e-shopu sport-core.cz, tak pro nákup služeb na sport-up.cz.

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na info@sport-core.cz8.11.2009 - Nově nabízíme pronájem reklamních bariér pro Vaši akci

Nevíte jak oddělit prostor pro diváky a jak jednoduše umístit a prezentovat reklamu Vašich partnerů? Máme pro Vás snadné řešení. Naše mobilní a snadno přepravitelné stojany kombinují obě možnosti a každý je velmi jednoduše a rychle nainstaluje. Základní sestava je dlouhá 22m (výška bariéry je cca. 145cm) a umožňuje velkou variabilitu umístění v prostoru. Sestava lze rozšířit až na délku 100m. Cena pronájmu je určena po dohodě dle typu a délky trvání Vaší akce.

- výška 145cm, délka až 100m (jednotlivý blok měří 2 - 2,5m)
- stojany Vám po dohodě můžeme přivézt a nainstalovat dle Vašich požadavků
- vhodné pro veřejné závody
- nanáročné na přepravu a skladování
- sestava je optimalizována pro umístění za florbalovými mantinely IFF

Dále nabízíme:
- pronájem florbalových mantinelů IFF a branek

Foto: Běh uliemi města Bohumín 2009

Nově nabízíme pronájem reklamních bariér pro Vaši akci Nově nabízíme pronájem reklamních bariér pro Vaši akci Nově nabízíme pronájem reklamních bariér pro Vaši akci 


Strana:  |< | << | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz