bike-core.cz
FAINE
City cafe Bohumín
Co kdyby... Havírov a Ostrava
1.SCB´98
sport-core.cz

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

1.11.2009 - Ozvučení a spolupráce na akcích v uplynulých měsících

Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme a připravíme Vám nabídku přesně na míru. Doporučujeme zaslat objednávku co nejdříve, vzhledem k množství akcí, které v průběhu roku probíhají. Využít můžete např. náš kontaktní formulář www.sport-up.cz/cz/kontakt/

Co vše jsme stihli připravit, ozvučit a případně i osvětlit za posledních několik měsíců? Mimo jiné Sportovní a firemní den Bochemie Na Landeku, Reprezentační ples města Bohumín v KD ŽDB, Rock´n´ rollový ples s Marcelem Woodmanem tamtéž, Městské slavnosti v parku P. Bezruče (Nonhoax, Grog, Kamelot), Hip hop párty v letním amfiteátru (Safari, Hosté odjinud, Kenta), Rock´s night - open air (Glayzy), Pivní slavnosti Bohumín (Blissten, Grog), florbalové City cafe open (Nonhoax, Klam & Dirty, barmanská show), Robota bar night (Blissten, Mezi námi), Studio Styl - otevření (barmanská show Co kdyby..., módní přehlídka Latyja, Divoké kočky, Radim Řezník z FCB) atd.

Připravujeme reference z ozvučení dalších klubových akcí, festivalů a koncertů.

Ozvučení a spolupráce na akcích v uplynulých měsících Ozvučení a spolupráce na akcích v uplynulých měsících Ozvučení a spolupráce na akcích v uplynulých měsících 


22.10.2009 - Zátěžové testy pro sportovní trénink a redukci váhy nyní za akční cenu

Smyslem tohoto vyšetření je stanovit AEROBNÍ (AEP) a ANAEROBNÍ PRÁH (ANP). Vyšetření se provádí obvykle tak, že po tzv. rozjetí se v pětiminutových intervalech stupňuje zátěž po 50W u mužů a 30W u žen. Po každém intervalu se odebere kapilární krev (není podmínkou) z které se stanoví hladina kyseliny mléčné, laktát. Z naměřených hodnot vytvoříme laktátovou křivku a stanoví se tak na hladině 2 mmol/l La AEP práh a na hladině 4 mmol/l La ANP práh. Na základě těchto parametrů lze například stanovit optimální tepové frekvence pro rozvoj vytrvalosti, redukci nadváhy apod.

Zátěžový test na CycleOPS PRO 300PT    
Délka trvání testu: 40-55 min.
Zjištěné a naměřené hodnoty: AEP, ANP, TF, wattový výkon, spotřeba energie, frekvence ot.
Místo provádění testu: objekt aquaparku Bospor Bohumín
Běžná cena: 990,-Kč*
AKČNÍ CENA DO 20. LEDNA 2010: 850,-Kč

*Cena tohoto měření začíná na 990,- Kč u jednotlivce a je zde zahrnut veškerý spotřební materiál nutný k tomuto testu (např. laktátové proužky), asistence kvalifikovaného personálu, graf o průběhu a základní konzultace. Chcete-li otestovat větší tréninkovou skupinu (družstvo), bude cena dohodnuta individuálně. Vhodné je testy opakovat několikrát za rok. Nezapomenout: vhodnou obuv (tretry), sport. oblečení.

Více informací: www.sport-up.cz/cz/nabizime/zatezove-testy/
e-mail: info@sport-up.cz
Konzultace: 604 200 513 (p. Babiš)

Doporučujeme: www.sport-core.cz

Zátěžové testy pro sportovní trénink a redukci váhy nyní za akční cenu 


17.10.2009 - sport-up a sport-core.cz jedou na veletrh SPORT Life 2009 do Brna

"Pro nás je tato akce velmi zajímá", říká Stanislav Babiš, který je zde pravidelným účastníkem. "Osobní setkání je nenahraditelné a také je důležité vidět, co chystá konkurence". Podobný názor má také Jan Hašek. "Chceme vše vidět a s předstihem se připravit na přicházející novinky, které se následně objeví také v našem e-shopu i kamenných obchodech".

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life patří mezi nejvýznamnější sportovní akce svého druhu ve střední Evropě. Nabízí ucelenou podobu prezentace sportovního vybavení jak pro aktivní, tak i pro zájmové sportovce. Minulý ročník byl rekordní nejen množstvím vystavených exponátů a obsazenou výstavní plochou, ale i počtem návštěvníků. SPORT Life tradičně provází bohatý doprovodný program.
Veletrhu se pravidelně účastní také přední české i světové osobnosti ze světa sportu. Za všechny jmenujme například: Ernesta Colnaga, Pavla Padrnose, Jána Svoradu, Terezu Huříkovou, Michala Prokopa, Michala Matyse, Ladu Kozlíkovou a v posledním roce nás poctil svoji návštěvou Gary Fisher.

Vše o veletrhu na www.bvv.cz/sport-life

Základní statistické údaje roku 2008: 
Počet vystavovatelů: 343 
Počet zúčastněných států: 15 
Obsazená výstavní plocha v m2: 31 526 
Počet návštěvníků: 43 224 
Počet akreditovaných novinářů: 270 

Oborové členění veletrhu 
Vybavení a potřeby pro turistiku a horolezectví
Vybavení a potřeby pro fitness a rehabilitaci
Vybavení a potřeby pro raketové, míčové a halové sporty
Vybavení a potřeby pro street sport
Vybavení a potřeby pro zimní sporty
Vybavení a potřeby pro golf, golfová hřiště
Vybavení a potřeby pro jiné sporty
Oblečení, obuv a jiné doplňky pro sport a volný čas
Vybavení sportovních obchodů a zařízení
Média, kluby, svazy, služby

4 základní témata 
Outdoor (turistika, horolezectví, aktivní pobyt v přírodě)
Zimní sporty
Indoor ( raketové, míčové, halové a bojové sporty)
Fitness ( kulturistika, aerobik, spinning, zdravá výživa, rehabilitace, masáže

Rámcový doprovodný program a doprovodné expozice veletrhů
SPORT Life / Bike Brno / boat Brno / Caravaning Brno 2009

Pavilon A1
Autogramiáda hokejistů HC Kometa Brno
Barmský most
Expozice modelů lyží a přileb na sezónu 2009/2010
Kmenové lezení Merrell
Lanové dráhy K2 SAS
Lezecká stěna pro veřejnost
Lyžařský trenažér
Módní show sportovního oblečení
Muzeum historického lyžování
Program na podiu - autogramiády, přednášky, promítání, rozhovory a ukázky na téma outdoor a zimní sporty
Výstava sportovních fotografií

Pavilon A2
Oddychová zóna a snack bar
Adrex slackline a exhibice na highline
Světový pohár v lezení na obtížnost
Výstava stanů

Pavilon D
Meat Fly Freestyle Meeting - skateboarding, freestyle BMX a MTB

Pavilon E
Skate Slalom Open 2009

Pavilon F
Bike Brno Prestige - prezentace vítězných exponátů
Dětské dopravní hřiště
Cyklistická show - módní přehlídky, rozhovory, autogramiády, ...

Pavilon G1
Active Inline Zone - inline bruslení pro veřejnost
Spinning Ride
SPORT Life Fitness Show
Stolní fotbálek pro veřejnost
Šipky o ceny
Velká návštěvnická soutěž o atraktivní ceny
Závody ve veslování

Pavilon G2
Mistrovství České republiky v biketrialu

Pavilon H
Indoor golf

Pavilon P
Poradenství pro začínající i zkušené karavanisty
Testovací zóna elektrokol

Pavilon V
Soutěž mechaniků jízdních kol s firmou Park Tool

Pavilon Z
Dětský koutek
Potápění na plátně i v akci, záchranáři
Přednášky, rozhovory, ukázky – jachting a potápění
Rozhovory a promítání o kiteboardingu
Výstava fotografií

Sály
Bike Konference
Festival CYKLOCESTOVÁNÍ
Festival KOLEM SVĚTA
Sport a kvalita života – mezinárodní vědecká konference

Areál výstaviště, volné plochy
MIZUNO podzimní sedmička
Bazar lodí
Bazar karavanů
Minicamp

Stav k datu 8. 10. 2009, změna programu vyhrazena.25.9.2009 - Změnili jsme číslo účtu.

V rámci inovací a zlepšení máme nové číslo účtu. "Chceme se stále zlepšovat a zvyšovat komfort i zabezpečení nákupů našich zákazníků, což ocení především klienti sport-core.cz", říká Ondřej Veselý. "Proto jsme zřídili konto u Poštovní Spořitelny (ČSOB) a vy nyní můžete využívat Platební tlačítko a nově mj. i PaySec (o tom více příště).
Účet je veden také pro transakce v euro, takže tím můžeme zdárně oslovit zákazníky na Slovensku nebo v Polsku. Obě zmíněné destinace jsou pro nás zajímavé a tak dále pokračujeme v projektu ´core v PL´, což znamená plný překlad a funkčnost našeho webu pro tento trh. Na pravou chvíli čekáme", dodal s úsměvem na závěr Ondřej Veselý. 
Stejné číslo účtu od teď platí také pro klienty sport-up.cz.20.9.2009 - Novinky od TECNIFIBRE

Již dnes najdete v našem e-shopu sport-core.cz přeceněný sortiment Tecnifibre 2008/2009, který se Vám postupně začne zobrazovat v sekci "akce" tzn. za výprodejové ceny. Zároveň vše začnou nahrazovat věci z nové kolekce, která je velmi dynamická a mj. obsahuje sympatické triko Tecnifibre Core :-) Kompletní řadu 2009/2010 najdete na sport-core.cz od 17. září.
"Vše bude opět lepší především v zobrazování sortimentu, neboť pro další rok a kolekci 09/10 máme podstatně kvalitnější support od zastoupení Tecnifibre a Pro Kennex v ČR", odpověděl při jedné z otázek na toto téma Ondřej Veselý. "Dostali jsme se při optimalizaci a restruktualizaci e-shopů v ČR mezi "vyvolené" a to znamená mnohem více informací, služeb a poradenství pro naše klienty. Nadále zůstáváme ve spolupráci s TK Slavia Orlová také testovacím centrem Tecnifibre", dodal Jan Hašek, který má na sport-core.cz na starost "skvošový", tenisový a badmintonový sortiment.

Foto z nové kolekce 09/10 :-)

Novinky od TECNIFIBRE Novinky od TECNIFIBRE Novinky od TECNIFIBRE 


3.9.2009 - Podporujeme výstavbu putting greenu v Bohumíně.

Nevšední podívaná bude brzy k vidění před budovou domu dětí a mládeže v Novém Bohumíně. Na ploše o rozměrech 15x13 metrů tam vyroste malé golfové hřiště. Jeho základy začnou vznikat už letos v září. Úvodní investici pro stavbu greenu pomůže domu dětí a mládeže uhradit Slezský kámen a.s., zbytek zaplatí samotný dům, jehož zřizovatelem je město. Podpora sport-up.cz bude na bázi konzultací a také následném zajištění trenéra pro zájemce o základy tohoto sportu.  
Miniaturní golfové hřiště vznikne před hlavním vstupem do budovy v místech, kde jsou dnes keře a běžný trávník. Dům dětí a mládeže chce v tomto prostoru - ve spolupráci s partnery - vybudovat takzvaný „putting green“ s golfovým bunkrem, kde vznikne místo až pro tři jamky. Hřiště bude sloužit pro zábavu a seznámení se s golfem i pro takzvané patovací turnaje nebo jednoduchý trénink golfu.

Práce na úpravě trávy a prostranství začnou v úvodu září. V první fázi dojde k vyrovnání terénu, tvarování a válcování povrchu. Poté bude zaseta speciální travnatá golfová směs a v závěru září nainstalovány jamky. První příznivci golfu se na hřišti objeví příští rok na jaře.
„Speciálně upravený trávník bude široké veřejnosti sloužit od dubna do října a k zapůjčení budou i patovací hole, které dodá sport-core.cz (Pro Kennex)“ říká Ondřej Veselý s tím, že v roce 2010 proběhne doinstalace jednoduchého osvětlení. „Po zakoupení takzvaného "odpalovacího stanu" zvažujeme zřízení kurzu základů golfu pro děti a dospělé při místním DDM,“ dodal Ondřej Veselý.

O chystaném driving range na území města se dozvíte více příště.1.9.2009 - Fernando Verdasco zvítězil v generálce na US Open!

Generálku na US Open skvěle zvládnul Fernendo Verdasco. Vítězství v americkém New Haven - první vůbec na tvrdém povrchu - dává Fernandovi s Tecnifibre v ruce velké šance na úspěch :-)
Ve finále zdolal domácího Sama Querryho 6:4, 7:6. Verdasco hrající s Tecnifibre T-Fight 320 VO2 MAX má na svém kontě třetí titul. Aktuálně je na 10. místě ATP.

Fernandovo nářadí zde: http://www.sport-core.cz/sportovni-potreby/tenis/tenisove-rakety/101-tenisova-raketa-tecnifibre-t-fight-320-vo2-max-verdasco.htmlStrana:  |< | << | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz