sport-core.cz
1.SCB´98
City cafe Bohumín
Co kdyby... Havírov a Ostrava
FAINE
bike-core.cz

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

25.8.2009 - City cafe open s podporou sport-up.cz

Další ročník populárního CITY CAFE OPEN bude také za podpory sport-up.cz. Celodenní program v první školní den je především o florbalu, ale připraven je také pestrý doprovodný program. "Mezi partnery akce jsme se zařadili rádi, neboť se jedná o akci pro děti a širokou veřejnost, která se navíc uskuteční v samém centru města", řekl Ondřej Veselý. Po celý den bude na pódiu vedle mobilního hřiště hrát DJ, vystoupí hiphopeři DIRTY & KLAM nebo skupina NONHOAX. Diváci dále můžou shlédnout taneční vystoupení, barmanskou show, získat mnoho cen v losování a bonbónkem bude autogramiáda fotbalistů FC Baník Ostrava.
Na celou akci je vstup zdarma a začíná na tř. Dr. E. Beneše v Bohumíně 1. září v 9:30.

Podpora sport-up.cz bude v zapůjčení povrchu, ozvučení a celkovém promo (plakáty, reklama na monitorech, mediální prezentace apod.)

Další partneři akce: City cafe, město Bohumín, K3 Bohumín, DDM Bohumín, 1.SC Bohumín´98, sport-up.cz, Digipoint, Mattoni, Rauch a Faine.23.8.2009 - Do třetice novinka z našeho e-shopu. Nákup na splátky.

Jednoduše a snadno "bez peněz" můžete nakoupit již takéu nás. Ve spolupráci se společností Cetelem ČR a.s. jsme pro vás připravili velmi výhodný program nákupu na splátky s minimální administrativou. Splátkový prodej na www.sport-core.cz pro vás znamená komfort, jednoduchost a bezpečný nákup z pohodlí vašeho domova.  
Na vše Vás snadno navede náš objednávkový formulář, vyřízení trvá několik málo minut. Před objednáním se u prodejce ujistěte, zda je Vámi vybraný výrobek dostupný v požadavané barvě či velikosti a produkt si před zasláním žádosti o splátkový prodej rezervujte. Děkujeme.

Doklady potřebné k nákupu do 80 000,- Kč včetně:
1.Kopie občanského průkazu
(z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele)
2.Kopii dalšího dokladu: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz (z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele)
3.Kopii dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.

Informace o produktech a službách včetně podmínek pro podání žádosti o úvěr naleznete také přímo na stránkách společnosti Cetelem ČR a.s. www.cetelem.cz13.8.2009 - Nákup na Sphere kartu od srpna také na sport-core.cz

Koncoví zákazníci mohou především v našich kamenných prodejnách a také na sport-core.cz využít svou Sphere kartu, na kterou mohou získat zajímavé slevy při nákupu. Prodejny jsou označeny logem Sphere a slevy se týkají vybraného sortimentu (5-40% z doporučených cen) nebo servisu (20%), což mj. zahrnuje opravu a seřízení kola, vypletení rakety nebo poradenství.
Sphere kartu je možno využít na 7000 obchodních místch v ČR a SK, čímž můžete při svých nákupech ušetřit několik tisíc korun ročně. Kompletní katalog obchodních míst na www.sphere.cz18.7.2009 - Sport-core.cz rozšířilo nabídku značek a sortimentu

Na www.sport-core.cz již můžete nakoupit zboží od 11-ti světových nebo prestižních výrobců. Ihned s otevřením byl k dispozici Tecnifibre, Pro Kennex, Bridgestone a Precept, což oslovilo milovníky tenisu, squashe, badmintonu a golfu. V dalším měsíci se přidala nabídka kol a s tím také zn. Author, Sprinter, Superior, STR a Pells. Na začátku července vše rozšířila akční nabídkou Kappa, následovaná další limitovanou akcí od Reebok.  
V následujících týdnech se očekává další rozšíření nabídky a tak se můžete od srpna těšit na Sensor (cyklooblečení a doplňky), Diadora (tréninkové pomůcky), kola Leader Fox a především na věhlasný Nike. O všech novinkách Vás budeme brzy informovat podrobněji.
Více o zboží na www.sport-corep.cz, e-shopu pro Váš sport.18.7.2009 - Sport-core.cz rozšířilo nabídku značek a sortimentu

Na www.sport-core.cz již můžete nakoupit zboží od 11-ti světových nebo prestižních výrobců. Ihned s otevřením byl k dispozici Tecnifibre, Pro Kennex, Bridgestone a Precept, což oslovilo milovníky tenisu, squashe, badmintonu a golfu. V dalším měsíci se přidala nabídka kol a s tím také zn. Author, Sprinter, Superior, STR a Pells. Na začátku července vše rozšířila akční nabídkou Kappa, následovaná další limitovanou akcí od Reebok.  
V následujících týdnech se očekává další rozšíření nabídky a tak se můžete od srpna těšit na Sensor (cyklooblečení a doplňky), Diadora (tréninkové pomůcky), kola Leader Fox a především na věhlasný Nike. O všech novinkách Vás budeme brzy informovat podrobněji.
Více o zboží na www.sport-corep.cz, e-shopu pro Váš sport.17.7.2009 - Správná výživa a korekce váhy nově na sport-up

AKTUALIZOVÁNO! Všichni aktivní účastníci redukčního programu získají při přihlášení do konce srpna 2009 krátké elastické kalhoty Kappa (M až XXL) zdarma!

Na konec května jsme připravili pro všechny klienty, kteří se zajímají o správnou stravu, korekci váhy, dietu a fitness novinku. Novou sekci, která se bude zabývat právě výživovým poradenstvím. Tuto sekci povede Mgr. Jana Wilczková, která je dlouholetým odborníkem na tuto oblast a má za sebou skvělé výsledky.
"Pro všechny zájemce připravím na míru individuální a optimální program, který zajistí dosažení požadovaných výsledků. Osobní přístup a odborné konzultace jsou běžným standardem a samozřejmostí je osobní podpora během celého procesu. Díky moderním technologiím je možná osobní konzultace videohovorem (Skype) s kýmkoliv v ČR, což značně rozšiřuje naše možnosti", dodala na úvod naše specialistka.
V sekci "správna výživa a poradenství" se od 25. května dozvíte vše o celém programu a podrobnosti k jednotlivým fázím.  

Základní nabídka služeb:
- individální programy hubnutí nebo na přibrání váhy
- doporučení a zajištění vhodných doplňků stravy na základě analýzy vašeho životního stylu
- odborné konzultace v oblasti výživy (udržování váhy, zpomalení procesu stárnutí, zlepšení zdravotního stavu)
- sestavení stravovacího plánu
- orientace ve výživě (např. sportovní výživa, dětská výživa)
- měření tuku, váhy, zjištění aerobní výkonnosti
- osobní podpora během celého procesu (mj. mobil, Skype, e-mail)

V případě dotazů můžete využít náš kontaktní formulář www.sport-up.cz/cz/kontakt/
Vše o našem programu www.sport-up.cz/cz/nabizime/korekce-vahy-a-poradenství/
Vstupní dotazník www.sport-up.cz/cz/ke-stazeni/

Doporučujeme: www.sport-core.cz, e-shop pro váš sport :-)

Správná výživa a korekce váhy nově na sport-up Správná výživa a korekce váhy nově na sport-up Správná výživa a korekce váhy nově na sport-up 


15.7.2009 - Kola STR z divize SUPerior nabízí maximální slevy modelů 2009

Na naprosté cenové dno dnes spadla kola STR, která patří pod značku SUPerior. Vybrané modely WIND, CREDO, ZEPHYR a BASS nyní nakoupíte za tu nejlepší cenu v ČR (včetně kol dámských). Také další typy od STR mají bezkonkurenční cenovku. Lepší příležitost k nákupu modelú 2009 již nebude, neboť velmi rychle mizí nejfrekventovanější velikosti a barevné kombinace.
Česká firma STR vyrábí a dodává kvalitní kola za přiměřené ceny. Svými produkty oslovuje kategorii zákazníků, kteří mají rádi jízdu na kole, nechtějí investovat do tohoto sportu mnohatisícové částky a zároveň se nenechají nalákat na tzv. ´marketové značky a super letákové slevy´. Značka STR patří pod hlavičku Superior.
Pokud chcete znát aktuální situaci, kontaktujte nás na info@sport-core.cz nebo využijte formulář ´Dotaz prodavači´ na našem e-shopu.

Kola STR z divize SUPerior nabízí maximální slevy modelů 2009 Kola STR z divize SUPerior nabízí maximální slevy modelů 2009 Kola STR z divize SUPerior nabízí maximální slevy modelů 2009 


Strana:  |< | << | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz