sport-core.cz
1.SCB´98
bike-core.cz
City cafe Bohumín
Co kdyby... Havírov a Ostrava
FAINE

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

27.1.2009 - Výprodej tenisových raket a oblečení Tecnifibre

Od tohoto týdne si můžete zakoupit vybrané tenisové rakety Tecnifibre (model 2008) ve výprodeji. Slevy dosahují až 70% a množství zbylých raket na skladu už je velmi omezené. Populární model T-Shaft 315 nyní stojí jen 1 850,- Kč (p.c. 4 590,- Kč) a několik tisíc ušetříte také při nákupu řady T-Fight.
Další tipy najdete v sekci "ke stažení", kde najdete kompletní nabídku a to včetně aktuálních cen a velikostí. V případě zájmu ihned vyplňte poptávkový formulář.

Výběr - slevy nad 50%:
- Polo Milano red 350,- Kč (p.c. 840,- Kč)
- Polo Auckland black 470,- Kč (p.c 945,- Kč)
- Polo Lady Sydney white 395,- Kč (p.c. 790,- Kč)

S výraznou slevou je možné zakoupit také další součásti oblečení, tenisové a badmintonové rakety.

Kompletní nabídku naleznete zde.

Výprodej tenisových raket a oblečení Tecnifibre Výprodej tenisových raket a oblečení Tecnifibre Výprodej tenisových raket a oblečení Tecnifibre 


26.1.2009 - Spuštění prezentace sport-up.cz

Dnes byla poprvé oficiálně spuštěna webová prezentace firmy sport-up. Jsme specialisty na přípravné kurzy na VŠ z oboru tělesná výchova, individuální tréninkovou přípravu, výuku tenisu. Novinkou jsou zátěžové testy, které jsou pro správné nastavení tréninku nezbytné.
V naší nabídce dále naleznete realizaci sportovních dnů pro firmy, exhibice a autogramidády pro sportovní kluby a města, tvorbu reklamy a mediální zastoupení. K dispozici máme také zvukovou aparaturu a další vybavení pro zajištění vaší akce.
Novinkou bude námi provozovaný e-shop sport-core.cz, který se zaměřil jen na to nejlepší tj. vybavení Tecnifibre, Pro Kennex, Bridgestone a Precept golf a kola Author, Sprinter a Superior. Otevřeme pro vás již 1. března.Strana:  |< | << | 22

© 2009 - 2023 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz