City cafe Bohumín
Co kdyby... Havírov a Ostrava
bike-core.cz
1.SCB´98
sport-core.cz
FAINE

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

28.8.2014 - BOSPOR WOMEN´S CUP 2014. Nominace reprezentace ČR a další zajímavosti.

Reprezentaci žen čekají na začátku září dvě akce.

6. a 7. září se nově tvořící tým zúčastní turnaje v Ostravě a Bohumíně a o týden později hráčky absolvují třídenní soustředění v Bystřici nad Pernštejnem. "Turnaje se zúčastní celkem šest týmů. Tři z nich budou české extraligové celky - Vítkovice, Chodov a Liberec. S trenéry jsme domluveni na modelu "plovoucí" reprezentace, kdy jejich hráčky odehrají část zápasů za své kluby a druhou část za reprezentaci," vysvětluje trenér Miroslav Janovský.

V jeho výběru se tentokrát objevilo 22 jmen, mezi kterými je i jeden nováček - obránce Veronika Rybičková z Elite Praha. "Veronika nás zaujala svými výkony na turnaji Czech Open. Rozhodli jsme se ji proto vyzkoušet a uvidíme, jak bude schopna zapadnout do našeho herního systému," říká asistent trenéra Dušan Dudešek.

Jenom o pár dnů později se hráčky sejdou znovu. Společně s týmem juniorek je čeká reprezentační soustředění v Bystřici nad Pernštejnem. "Jedno společné soustředění už jsme absolvovali v dubnu v Jilemnici a je to jedna z věcí, o které se v reprezentačních týmech snažíme, tedy provázanost seniorských i juniorských kategoriích. Ostatně ve stejný termín se na Moravě sejdou na společném soustředění i týmy mužů a juniorů. Mladí hráči tak mohou vidět své "vzory" při trénincích a na druhou stranu i jejich starší protějšky mohou cítit určitý tlak zespodu," vysvětluje Miroslav Janovský.

Reprezentace žen už se na čtyři dny sešla na herním soustředění v létě v Jilemnici. V Bystřici by pak hráčky měly pokračovat v rozdělané práci. "V Jilemnici jsme se zaměřili především na práci v obranném herním systému a herní činnosti jednotlivce typické pro daný post. V Bystřici chceme v těchto činnostech pokračovat. Našim cílem je, abychom na přelomu října a listopadu otestovali na EFT v Praze především to, jak budeme pracovat v naší obraně," říká asistentka Lenka Bartošová.

Nominace reprezentace žen - soustředění a turnaj v Ostravě a Bohumíně:

1          Christianová Jana       Bohemians

2          Kubíčková Lenka       Vítkovice

3          Ranochová Hana        Vítkovice

4          Bachmaierová Kristýna          Chodov

5          Čapková Martina        Herbadent

6          Halfarová Zuzana       Vítkovice

7          Koníčková Hana        Liberec

8          Ratajová Denisa         Vítkovice

9          Rybičková Veronika   Elite

10        Theimerová Lucie       Chodov

11        Tožičková Gabriela     Chodov

12        Enenkelová Veronika Vítkovice

13        Hubáčková Zuzana    Herbadent

14        Kiecková Romana      Ostrava

15        Krupnová Eliška         Herbadent

16        Křížová Eliška            Chodov

17        Paloncyová Kamila    Vítkovice

18        Řepková Martina        Chodov

19        Sládečková Hana       Vítkovice

20        Tvrzníková Aneta       Vinohrady

21        Urbánková Tereza      Chodov

22        Vojáčková Jana           Chodov

 

převzato z www.cfbu.cz

 

 

 

 

 

 

 22.8.2014 - BOSPOR WOMEN´S CUP 2014. Tisková zpráva.

Ženská florbalová elita v Bohumíně!

Fantastickou účastí se může pochlubit premiérový ročník florbalového turnaje Bospor Women´s Cup, který se bude konat v sobotu 6. a neděli 7. září ve zbrusu nové sportovní hale v Bohumíně. Zúčastní se jej třeba i česká ženská reprezentace, letošní mistryně republiky 1. SC Vítkovice či slovenské šampionky FBK Tvrdošín.

„O tom, že se nám povedlo přilákat hvězdné obsazení, svědčí i účast našeho extraligového finalisty JM Chodov, bronzového slovenského týmu ŠK 98 Pruské a pátého nejlepšího českého celku Crazy girls Liberec,“ řekl hlavní organizátor turnaje Ondřej Veselý z bohumínského klubu B98 a dodal, že hrát se bude současně i v hale v Ostravě-Dubině: „Družstva se utkají každé s každým. Pro národní tým půjde o další část přípravy na lednovou kvalifikaci MS v Nitře, ostatní družstva berou turnaj jako závěrečnou prověrku před startem nejvyšších soutěží u nás a na Slovensku.“

Pro bohumínskou sportovní halu to bude ostrá premiéra. „Věříme, že se z turnaje stane tradice,“ uvedl Ondřej Veselý. Turnaj finančně zaštítilo město Bohumín a akce byla podpořena i z projektu „Ostrava – Evropské město sportu 2014“. Vrcholem celého klání má být souboj české reprezentace s Vítkovicemi, které nastoupí pod hlavičkou pořádajícího bohumínského klubu B98. V hale pod Penzionem ve věži je plánováno úvodní buly tohoto duelu favoritů v sobotu na 19.30 hodin.

„Vstup na všechny zápasy je zdarma, součástí je doprovodný program a v sobotu od 18:00 pro diváky pivo nebo nelko zdarma, takže věříme, že bohumínská veřejnost si přijde prohlédnout novou halu i to, jak vypadá náš sport v dívčím podání. Florbalistek bude určitě plné město, protože většina družstev bude v Bohumíně zároveň i bydlet,“ uzavřel Ondřej Veselý.

Program ve sportovní hale Bospor Bohumín
sobota 6. září:
09.00: 
Pruské – reprezentace ČR
16.30: Liberec – Tvrdošín
18.00: Chodov – Pruské
19.30: Vítkovice feat. B98 – reprezentace ČR

neděle 7. září:
08.00:
Liberec – Chodov
09.30: reprezentace ČR – Tvrdošín
11.00: Vítkovice feat. B98 – Chodov
12.30: Pruské – Tvrdošín
14.00: Liberec – reprezentace ČR

Facebook:
https://www.facebook.com/events/1471052483124140/

(tisková zpráva, sport-up.cz, 22. srpna 2014)14.8.2014 - BOSPOR WOMEN´S CUP 2014 už za 3 týdny.

Špičkový ženský florbal se v Ostravě a v Bohumíně ukáže už za 3 týdny tj. o víkendu 6. a 7. září na BOSPOR WOMEN´S CUPu. Nyní týmy ladí formu na pražském Czech Open a jejich počínání budeme pečlivě sledovat. Od dnešního dne je k dispozici kompletní časový program a po konzultaci s trenérem ženské reprezentace byly hrací časy zkráceny na 3x15 minut, což by mělo turnaj opět zkvalitnit.

"Původně jsme chtěli hrát 3x20 min. čistého času, ale protože se odehraje 5 utkání ve dvou dnech s velmi kvalitními soupeři a některé hráčky budou nastupovat jak za reprezentaci, tak za své domovské kluby, dohodli jsme na zkrácení hracího času. Vytížení a minutáž je dostatečná a kvalitě turnaje to určitě prospěje", míní Miroslav Janovský, trenér reprezentace žen ČR. 
Také pořadatelé turnaje úpravu kvitují, protože časový program je řádně našlapaný a všichni účastníci tak budou mít více času na regeneraci a přesuny. "Ano, věříme, že to prospěje k dobré náladě hráček a všech přítomných a proto dnes můžeme zveřejnit časový rozpis BWC 2014", říká s úsměvem Ondřej Veselý, který zároveň potvrdil, že přípravy turnaje se dostávají do závěrečné fáze. O tom však zase příště :-)

Časový rozpis - SOBOTA
SC DUBINA OSTRAVA
09:00 Liberec - Vítkovice feat. B98
10:30 Tvrdošín - Chodov
12:00 Liberec - Pruské
13:30 Vítkovice feat. B98 - Tvrdošín
15:00 ČR - Chodov

BOSPOR ARÉNA BOHUMÍN
09:00 Pruské - ČR
16:30 Liberec - Tvrdošín
18:00 Chodov - Pruské
19:30 Vítkovice feat. B98 - ČR

Časový rozpis - NEDĚLE
SC DUBINA OSTRAVA
08:00 Vítkovice feat. B98 - Pruské

BOSPOR ARÉNA BOHUMÍN
08:00 Liberec - Chodov
09:30 ČR - Tvrdošín
11:00 Vítkovice feat. B98 - Chodov
12:30 Pruské - Tvrdošín
14:00 Liberec - ČR20.6.2014 - Postavili jsme mobilní florbalové hřiště v Ostravě Hrabůvce a ve Forum Nová Karolina.

Poprvé se naše hřiště ukázalo v Ostravě - Hrabůvce u K-Tria a podruhé ve Forum Nová Karolina, kde jsme již jednou hráli, ale to bylo pod střechou, jako propagace prosincového WFC. Za úmorného vedra si zahrálo několik desítek dětí, byly rozdány ceny a odměny a především byl propagován sport v ulicích.
"Příští rok budeme určitě hrát v Bohumíně a vrátíme se k zářijovému termínu, který je pro nás vhodnější", říká Ondřej Veselý. "Zda se ukážeme také v Ostravě nebo v jiném městě je otázkou, protože nevíme, jak budeme úspěšní v zisku grantů. Letos bychom akci takového rozsahu neuskutečnili, nebýt podpory Ostrava - Evropské město sportu 2014 a Nadace OKD - Srdcovka", doplnil hlavní organizátor florbalových turnajů pod otevřeným nebem.

Foto: florbalové hřiště v centru Bohumína, Ostravy - Poruby, Ostravy - Hrabůvky a ve Forum Nová Karolina

Postavili jsme mobilní florbalové hřiště v Ostravě Hrabůvce a ve Forum Nová Karolina. Postavili jsme mobilní florbalové hřiště v Ostravě Hrabůvce a ve Forum Nová Karolina. Postavili jsme mobilní florbalové hřiště v Ostravě Hrabůvce a ve Forum Nová Karolina. 


11.6.2014 - Florbalová tůra zavítala do Ostravy. CO KDYBY... OPEN se hrál v Porubě.

8 týmů si zahrálo během úterního odpoledne na Hlavní třídě v Ostravě - Porubě, v rámci FLORBAL OPEN AIR TOUR 2014. Žhavé odpoledne, kdy teploty vystoupaly vysoko přes 30 stupňů sice vylidnily město, ale florbal si opět své hráče našel. Ceny v jednotlivých kategoriích předával Michal Ripp za Co kdyby... a Jan Šumbera za RPG (Nadace OKD - Srdcovka).
Své umění nám opět představil Vít Kanyza, odpolednem provázel Jarda Kalous, v permanenci byl radar a k vidění byla také barmanská show, která bude mít své galapředstavení ve Forum Nová Karolina 19. června.
Ve středu 11. června si můžete přijít zahrát do Ostravy Hrabůvky (prostor K-Trio, www.kzoj.cz). Těšíme se na Vás :-)


Výsledky CO KDYBY... OPEN - Ostrava Poruba:
r. nar. 2001 a mladší
1.
2.
3.

r. nar. 1998 a mladší
1.
2.
3.
4.
5.

Fotogalerie a video zde:
https://www.facebook.com/pages/Sport-Upcz/167783962150?ref_type=bookmark

Partneři turnaje:
město Bohumín www.mubo.cz 
Ostrava!!! www.ostrava.cz, www.ostravamestosportu.cz
Nadace OKD www.nadaceokd.cz
sport-up www.sport-up.cz
1. SC Bohumín´ 98 www.florbalbohumin.cz
Bospor Bohumín www.bospor.info
TV Marko www.tvmarko.cz
DDM Bohumín www.ddmbohumin.cz
City cafe www.city-cafe.cz
Co kdyby... www.cokdyby.cz
Forum Nová Karolina www.forumnovakarolina.cz
Kulturní zařízení Ostrava Jih www.kzoj.cz
sport-core.cz www.sport-core.cz
Mattoni www.mattoni.cz
Rauch www.rauch.cc/cz/10.6.2014 - CITY CAFE OPEN v Bohumíně zahájilo šňůru čtyř turnajů. Čeká nás Ostrava.

První ze čtyř turnajů FLORBAL OPEN AIR TOUR 2014 je za námi. V Bohumíně si přišlo na CITY CAFE OPEN zahrát 10 družstev ve dvou kategoriích. V tropickém počasí se snažili příchozí a také hráči místního klubu 1. SC Bohumín´98. Celé dopoledne moderoval Jarda Kalous, k vidění byla exhibice Víta Kanyzy a všichni si mohli vyzkoušet rychlost své střely na tzv. "radar stage".
10. 6. bude naše mobilní hřiště v Ostravě - Porubě (kruhový objezd na Hlavní třídě) a 11. 6. v Ostravě - Hrabůvce (K-Trio). Všichni jste srdečně zváni.

Výsledky CITY CAFE OPEN v Bohumíně:
r. nar. 2001 a mladší (trojice)
1. Rauch
2. CC
3. Torax
4. Čeko

r. nar. 1998 a mladší (dvojice)
1. DD Team
2. Prdálové
3. Pepa a Karel
4. Gramlavci
5. Piráti

Fotogalerie a video zde: https://www.facebook.com/pages/Sport-Upcz/167783962150

Partneři turnaje:
město Bohumín www.mubo.cz 
Ostrava!!! www.ostrava.cz, www.ostravamestosportu.cz
Nadace OKD www.nadaceokd.cz
sport-up www.sport-up.cz
1. SC Bohumín´ 98 www.florbalbohumin.cz
Bospor Bohumín www.bospor.info
TV Marko www.tvmarko.cz
DDM Bohumín www.ddmbohumin.cz
City cafe www.city-cafe.cz
Co kdyby... www.cokdyby.cz
Forum Nová Karolina www.forumnovakarolina.cz
Kulturní zařízení Ostrava Jih www.kzoj.cz
sport-core.cz www.sport-core.cz
Mattoni www.mattoni.cz
Rauch www.rauch.cc/cz/12.5.2014 - ČOKOLÁDOVÁ TRETRA v Bohumíně. Pondělí 26. května na ZŠ ČSA.

Představujeme první informace k závodům, které již nyní připravujeme. Závodit budou opět děti od 3 do 11 let a ti nejlepší mají šanci se probojovat do finále, které proběhne při Zlaté tretře v Ostravě. O tom, že jsme zde loni byli velmi úspěšní se dočtete zde: www.ak-bohumin.cz/novinky/361-umisteni-na-cokoladove-tretre-27-cerven.html
Prezentovat se můžete on-line a nebo také přímo na místě. Pořadatelé Vám budou k dispozici od 14:00 a první start zazní v 15:00.

On-line registrace:
http://www.zlatatretra.cz/cokoladovatretra/registrace.asp 
www.ak-bohumin.cz/registrace  

Partneři Čokoládové tretry:
AK Bohumín www.ak-bohumin.cz
město Bohumín www.mubo.cz
DDM Bohumín www.ddmbohumin.cz
sport-up.cz www.sport-up.cz
Poštovní spořitelna www.erasvet.cz

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA v Bohumíně. Pondělí 26. května na ZŠ ČSA. 


Strana:  |< | << | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz