1.SCB´98
City cafe Bohumín
sport-core.cz
FAINE
bike-core.cz
Co kdyby... Havírov a Ostrava

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

25.4.2014 - BĚH ULICEMI MĚSTA BOHUMÍN. Čtvrtek 8. května 2014.

8. května bude pro náš běh relativně příznivé počasí a proto byste také Vy neměli v centru města chybět! "Ve středu budou připraveny a zkompletovány všechny ceny, finišovat budou přípravné práce stavbou pódia", hlásí předseda AKB Zdeněk Veselý. "Čtvrtek by měl přinést polojasné počasí a teplotu okolo 16 až 20´C, což je pro tento typ závodu příjemná teplota. Všichni se už velmi těšíme", dodal Veselý.

Obyvatelům Bohumína není potřeba prostor BUM 2014 více představovat, ale pro ty, kdo zde ještě nebyli nebo to naposled nestihli, máme zajímavou ukázku trasy celého závodu. Virtuálně si tak můžete trasu přiblížit již teď zde:www.virtualtravel.cz/bohumin/namesti-t-g-masaryka.html Znova budeme doufat, že i v den závodu bude podobné počasí :-)
Aktuální předpověď pro čtvrtek 8. května: www.medard-online.cz/index.php

Dění na náměstí již tradičně odvysílá Televizní Informační Kanál Bohumín (T.I.K.) v přímém přenosu, za což děkujeme TV Marko. Živé vysílání začne v 9:50 a potrvá zhruba do půl jedné odpoledne. Sportovní přenos, zabezpečený www.tvmarko.cz, mohou sledovat diváci kabelové televize v Bohumíně a uživatelé IPTV společnosti Poda, RIO media a JaryNet, kteří signál Televizního Informačního Kanálu přijímají (mj. Havířov, Ostrava). Záznam běhu zájemci posléze najdou v televizním videoarchivu na stránkách města Bohumín (www.mubo.cz). Opět bude k dispozici také internetový live stream, takže BUM 2014 můžete sledovat na internetu kdekoliv na světě :-) http://www.tvmarko.cz/live_streaming.html

Pokud chcete znát aktuální počasí v den závodu - než na náměstí přijdete - podívejte se on-line okem webové kamery přímo na nám. TGM zde: www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/webove-kamery/namesti-tgm
Organizátoři BUM 2014 opět při solidním počasí počítají s tím, že je možné atakovat rekord v účasti tj. více než 576 běžců :-)

Další doprovodné akce:
- v případě příznivého počasí bude v provozu občerstvení (nealko + Ostravar 12 :-)
- po celou dobu Vás budou opět doprovázet dva moderátoři a reprodukovaná hudba
- KIDS ZONE (překážková dráha s našimi trenéry)
- nově bude pro závodníky připraven velký stan proti slunci nebo dešti...13.4.2014 - FLORBAL OPEN AIR TOUR 2014. Hrajeme v centru Ostravy a Bohumína :-)

Čtyři žákovské letní florbalové turnaje pod širým nebem a v centru města. 3x v Ostravě a 1x v Bohumíně. To je červnový FLORBAL OPEN AIR TOUR 2014, který navazuje na tradiční City cafe Open a Co kdyby Open..., které v Bohumíně nebo Ostravě organizujeme už 7 let.
V Ostravě si díky podpoře v rámci "Ostrava - Evropské město sportu 2014" můžete zahrát florbal ve třech městských obvodech, v Bohumíně mj. i díky Nadaci OKD (Srdcovka) v centru Bohumína.

KDE BUDEME V ČERVNU HRÁT?
09.06. Bohumín, CITY CAFE OPEN, hlavní třída tř. Dr. E. Beneše *(16.6.)
10.06. Ostrava - Poruba, CO KDYBY OPEN..., Hlavní třída u kruhového objezdu *(17.6.)
11.06. Ostrava - Hrabůvka, CO KDYBY OPEN..., prostor K-Trio *(18.6.)
19.06. Ostrava, CO KDYBY OPEN..., Forum Nová Karolina
* náhradní termíny v případě nepříznivého počasí

Prezentace je vždy od 14:00 na místě, příp. e-mailem (nejpozději 24 hodin před začátkem). Zahájení hry první kategorie je v 15:00, druhé v 16:15. Hrát budou trojice (r. narození 2001 a mladší tj. 10-13 let) a dvojice (r. narození 1998 a mladší tj. 14-16 let). V každé kategorii může nastoupit maximálně 6 družstev! Přihlášky najdete v menu "ke stažení".

Partneři turnaje k 04/2014:
město Bohumín www.mubo.cz 
Ostrava!!! www.ostrava.cz, www.ostravamestosportu.cz
Nadace OKD www.nadaceokd.cz
sport-up www.sport-up.cz
1. SC Bohumín´ 98 www.florbalbohumin.cz
Bospor Bohumín www.bospor.info
TV Marko www.tvmarko.cz
DDM Bohumín www.ddmbohumin.cz
City cafe www.city-cafe.cz
Co kdyby... www.cokdyby.cz
Forum Nová Karolina www.forumnovakarolina.cz
Kulturní zařízení Ostrava Jih www.kzoj.cz
sport-core.cz www.sport-core.cz
Mattoni www.mattoni.cz
Rauch www.rauch.cc/cz/7.4.2014 - BOSPOR WOMEN´S CUP 2014. Florbalový turnaj žen v Ostravě a Bohumíně.

Ve dnech 6. a 7. září 2014 připravujeme v Bohumíně a Ostravě elitní ženský florbalový turnaj pod názvem BOSPOR WOMEN´S CUP 2014. Turnaj podpořilo město Bohumín a město Ostrava v rámci "Ostrava - Evropské město sportu 2014" a další partneři.
BWC 2014 se zúčastní reprezentace ČR a dalších 5 extraligových týmů a součástí mj. bude doprovodný program pro veřejnost (dovednostní soutěže apod.).
Vstup do hal v Ostravě i Bohumíně bude zdarma :-)

Podrobnosti připravujeme...
Více o akci také na FB zde: https://www.facebook.com/events/1471052483124140/
Propozice ke stažení: www.sport-up.cz/cz/ke-stazeni/

Partneři turnaje k 04/2014:
město Bohumín www.mubo.cz 
Ostrava!!! www.ostrava.czwww.ostravamestosportu.cz
sport-up www.sport-up.cz
1. SC Bohumín´ 98 www.florbalbohumin.cz
Bospor Bohumín www.bospor.info
TV Marko www.tvmarko.cz
DDM Bohumín www.ddmbohumin.cz
Restaurace Maják www.bospor.info/cz/penzion-ve-vezi-bohumin/restaurace/
City cafe www.city-cafe.cz24.3.2014 - Představujeme kalendář nejen atletických akcí. Na těch významných se podílíme.

Běh ulicemi města Bohumín, Čokoládová tretra, Amis, VC Bohumína nebo Silvestrovský běh. To všechno jsou akce, kde najdete naši stopu. Mezi další velké a důležité v roce 2014 patří Florbal open air a Bospor Women´s Cup. Turnaje O pohár 1.SCB´98 a také Amatér Cup už jsou stálicí několik let.
"Především letos nás čeká velký zápřah. V rámci Ostrava - Evropské město sportu 2014 pořádáme 3 open air florbalové turnaje v ostravských městských obvodech a jeden turnaj přidáme i doma v Bohumíně. Na začátku září pořádáme Bospor Women´s Cup, kde se představí mj. florbalová reprezentace žen a také zde budou zapojeny grantové peníze OEMS 2014", říká za pořadatele Ondřej Veselý.  23.2.2014 - Bike-core.cz nabízí díly a příslušenství SIGMA, MANGO, ONE, CASTELLI a ETAPE.

Náš e-shop bike-core.cz rozšiřuje svou nabídku o další značky. SIGMA, MANGO, ONE, CASTELLI nebo ETAPE, to je několik stovek nových věcí na specializovaném obchodě, který je zaměřený na cyklistiku.
"Od března nabídneme také kompletní sortiment MaxBike", informuje Ondřej Veselý a přidává, že se na jaře chystá spuštění také slovenské domény bike-core.sk. 

Více zde: www.bike-core.cz8.12.2013 - SILVESTROVSKÝ BĚH v Bohumíně. Pondělí 30. prosince od 16:00 v Hobby parku.

V pondělí 30. prosince se v 16:00 ozve první výstřel v Hobby parku Petra Bezruče (prostor dopravního hřiště) a tím bude zahájen 15. ročník Silvestrovského běhu. Běhat se bude v kategoriích rodiče s dětmi až po dospělé. Připraveny jsou zajímavé ceny od partnerů SB 2013 a chybět nebude tradiční ohňostroj a občerstvení :-) Přijď se proběhnout nebo jen setkat s přáteli.
Veškeré podstatné informace naleznete na www.ak-bohumin.cz.

Partneři SB 2013:
město Bohumín
Moravskoslezský kraj
AK Bohumín, o.s.
Levná pojistka
TV Marko
Ing. Petr Vícha
DDM Bohumín
Faine
Sokol Bohumín
Milada Halíková
Bospor Bohumín
Bohumínská stavební
Sport-Up.cz
City cafe29.11.2013 - Student Area, WFC 2013, Ostrava - Evropské město sportu. Akce pokračuje v Nové Karolině 4. prosince.

Máš zájem o studium na vysoké škole? Nebo máš chuť si zasportovat? V obou případech Tě zveme na veletrh Student Area! Poznáš zástupce fakult všech ostravských vysokých a vyšších odborných škol a navíc se můžeš zúčastnit florballového turnaje pořádaného Ostravou - městem sportu 2014. Vyzkoušej také handbike a především, soutěž s námi o ceny v hodnotě 100 000 Kč!

Místo: nákupní centrum Forum Nová Karolina
Datum: 4. 12. 2013
Čas: 16.00–18.00
Vstupné ZDARMA
Událost naleznete na http://bit.ly/student-area
Více informací na www.studentarea.cz

Z akce Vám přineseme rozsáhlou fotoreportáž :-)

Student Area, WFC 2013, Ostrava - Evropské město sportu. Akce pokračuje v Nové Karolině 4. prosince. 


Strana:  |< | << | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz