City cafe Bohumín
Co kdyby... Havírov a Ostrava
sport-core.cz
FAINE
1.SCB´98
bike-core.cz

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

14.10.2013 - Náš projekt se prosadil. Jsme součástí OSTRAVA, EVROPSKÉ MĚSTO SPORTU 2014!

S velkou radostí jsme přivítali, že se náš projekt dostal mezi ty úspěšné a naše mobilní florbalové hřiště můžeme do Ostravy přivézt také v roce 2014. "V roce 2012 a 2013 se mohli někteří obyvatelé Ostravy seznámit s naší aktivitou pod širým nebem a jsme rádi, že můžeme tuto aktivitu prezentovat také v rámci OSTRAVA, EVROPSKÉ MĚSTO SPORTU v roce 2014", říká Ondřej Veselý za sport-up.cz. "Skvělou zábavu přivezeme do třech městských obvodů a o zábavu určitě nebude nouze", slibuje už nyní Veselý.
Více informací o připravovaném projektu přineseme na přelomu roku.27.9.2013 - Připravujeme herní zónu na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V OSTRAVĚ.

V sobotu 19. října proběhne v Ostravě tradiční den Otevřených dveří, kde budeme zajišťovat kompletní servis naší herní zóny. Tentokrát přivezeme mobilní florbalové hřiště o velikosti 14x7m, kde se odehrají mini turnaje pro příchozí a součástí bude také "radar zone", kde si mohou zájemci vyzkoušet tvrdost své střely. Nebude chybět doprovodný program a soutěže o ceny, které zajistí mj. organizátoři MS ve florbalu žen, které proběhne v ČR v prosinci 2013.
Akce bude probíhat na Prokešově náměstí od 13 do 19:00. Těšíme se na Vás :-)14.9.2013 - Spolupořádali jsme opět několik zajímavých akcí.

Také v roce 2013 jsme byli účastníky a spolupořadateli větších či menších akcí. SPORT-UP.CZ se objevil u velkých atletických akcí typu Běh ulicemi města Bohumín, nebo u městských turnajů ve florbalu CO KDYBY... OPEN (Ostrava-Poruba) a CITY CAFE OPEN (opět Bohumín) pro Nadaci OKD a také u řady dalších, které navštívilo přes několik set lidí a několik desítek aktivních sportovců (např. florbalové léto).
V druhé části roku se opět objevíme u tradičních záležitostí (VCB, Silvestrovský běh), ale také např. na Dnu otevřených dveří na Prokešově náměstí, kde představíme naši florbalovou zónu v rámci propagace MS ve florbale žen.30.5.2013 - V červnu vstoupí na trh BIKE-CORE. Další do rozšiřující se Core rodiny :-)

Náš SPORT-CORE - působící také na Slovensku a v Polsku - se od června mění. Na dobře známé doméně zůstává prodej vybavení pro tenis, squash, badminton a golf, kola a jejich doplňky dostanou prostor na nové adrese BIKE-CORE.CZ. Tato změna přinese našim klientům větší komfort nakupování a především razantně rozšíříme náš sortiment, co se týče cyklo doplňků.
"Nechceme prodávat vše, jako to dělají někteří další prodejci na internetu. Chceme si uchovat punc vyjímečnosti tím, že se zaměřujeme jen na několik málo prověřených značek, které navíc naši prodejci podrobně znají. Tedy nejen značku, ale především celý sortiment", informuje majitel e-shopů Ondřej Veselý. "Tenis, badminton, golf i squash u nás zastupují dvě značky, takže také u kol nechceme nabízet více, než 6 hlavních firem tj. Author, Sprinter, Focus, Agang, Leader Fox a MaxBike", doplňuje provozovatel sport-core, bike-core a baby-core, což jsou e-shopy zaměřené na tři evropské trhy. "V období letních prázdnin chceme přidat ještě jeden projekt, který bude mířit na jednu z méně pokrytých oblastí trhu v ČR a měl by tak být prodejně velmi zajímavý", přidal tajuplně na závěr Veselý.12.5.2013 - Prodej dětského zboží na BABY-CORE byl zahájen. Několik tisíc položek ihned skladem!

V dubnu 2013 jsme zahájili prodej dětského a navazujícícho zboží na e-shopu baby-core.cz. Přinášíme Vám kompletní sortiment pro Vaše dítě a spokojenou rodinu, který čítá několik tisíc položek. Doposavad jsme se několik let věnovali např. prodeji sportovního zboží na www.sport-core.cz a nyní jsme do našeho portfolia zařadili také dětské zboží a vybavení pro mladou rodinu.
Těšíme se na Vaše nákupy na www.baby-core.cz5.5.2013 - BĚH ULICEMI MĚSTA BOHUMÍN a nově také ČOKOLÁDOVÁ TRETRA. Atletický program na květen.

Dalším velkou akcí bude v pondělí 13. května úvodní podnik Čokoládové tretry, která je předzvěstí elitního atletického svátku Zlatá tretra. Závodit budou děti od 3 do 11 let a ti nejlepší z nejlepších se ve Vítkovicích představí v hlavním programu "golden spike" 27. června.

Přinášíme Vám také podrobosti k BUM 2013. Časový program, délky tratí a také ceny a odměny v jednotlivých kategoriích Vás budou jistě zajímat :-) Propozice ke stažení také zde: www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni2.5.2013 - Městská, horská a skládací elektrokola CRUSSIS v cenách od 18 990,- na sport-core.cz.

Představujeme Vám firmu CRUSSIS, která k nám dováží nadstandardně vybavená elektrokola. Nyní máme všechny modely také na sport-core.cz.

Elektrokola značky CRUSSIS dováží do zemí Evropské unie společnost Blue light trade, s.r.o. Její mateřská společnost se zabývá importem sportovního a sezónního zboží do České republiky a na Slovensko již od roku 1997. V roce 2003 jsme založili v Asii vlastní inspekční kancelář, která nám až do současnosti zajišťuje výběr nejvhodnějších dodavatelů a následnou přímou komunikaci s výrobci v rodném jazyce. Díky vlastní inspekční kanceláři snáze uzavíráme kontrakty dle místních obchodních zákonů a navíc máme možnost osobní inspekce elektrokol během výroby a hlavně finální kontroly před odesláním elektrokol CRUSSIS od výrobce. Díky tomu jsme schopní zajistit vysokou kvalitu a současně co nejpříznivější cenové podmínky.
Od roku 2009 jsme aktivní také v oblasti obnovitelných zdrojů a naše přesvědčení o čisté zelené energii nás přivedlo právě k elektrokolům, které jsou ve spojení se zelenou energií ekologickou budoucností. Díky našim šestnáctiletým zkušenostem s importem a následnými dodávkami na trh zaručujeme všem našim zákazníkům profesionální přístup a servis.

E-shop na na adrese www.sport-core.czStrana:  |< | << | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz