sport-core.cz
City cafe Bohumín
FAINE
1.SCB´98
bike-core.cz
Co kdyby... Havírov a Ostrava

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

12.4.2013 - Dětská kola FOCUS jsou novinkou na sport-core. SPRINTER má nové barvy modelů Nipper Core.

Jezdíte na kole FOCUS a chcete na vyjížďky se svým dítětem stejnou značku kola? U nás to není problém. Ihned k odběru je např. model Raven Rookie 2013 a vyběr je široký. "Jde o skvěle vybavená dětská kola pro náročnější malé cyklisty, která mají skvělý design a image. Můžeme je jen doporučit", představuje blíže kola Focus pro děti Stanislav Babiš z CykloApollo Bohumín.

Atraktivní barvy, nejlehčí hliníkový rám v kategorii, výborná výbava a skvělá cena. Tolik superlativů se dá napsat a o kolech SPRINTER Core Nipper velikostí 20 a 24. "Kola jsou dodávána s pevnou nebo odpruženou vidlicí a pro rok 2013 je kromě nových barev také dívčí varianta", sděluje Ondřej Veselý za sport-core.cz. "Tato kola ihned upoutají zájem v kamenné prodejně a mnoho zakazníků je žádá také prostřednictvím e-shopu u nás a na Slovensku, kde je všem vřele doporučujeme", přidal majitel e-shopu.

Objednávat můžete zde: www.sport-core.cz23.2.2013 - Kola GT nabízíme od března také na sport-core.

Dětská a BMX kola od GT budou se objeví jako první na sport-core.cz. "Na prodejně je zájem především o BMX kola od GT a tak chceme tuto možnost dát také našim zákazníkům v celé ČR na Slovensku a v Polsku", říká Stanislav Babiš z Cykloservisu Apollo. "Postupně přidáme také další oblíbené modely, aby byla nabídka pro rok 2013 co nejucelenější", přidává majitel prodejny a servisu z Bohumína.
Kompletní nabídka kol zde: www.gtbicykles.cz, www.sport-core.cz9.1.2013 - TECNIFIBRE je novým oficiálním partnerem ATP WORLD TOUR. Nakupujte na sport-core.

"Na tento den jsme se všichni velmi těšili, protože jsme z dobře informovaných zdrojů od léta věděli, že dohoda je na spadnutí," vypráví spokojeně Ondřej Veselý. "Pětileté partnerství Tecnifibre s ATP World Tour je skvělá věc. Celosvětová reklama, logo Tecnifibre v televizních přenosech. To vše by mělo zvednout v tvrdé konkurenci renomé značky a co je pro nás podstatné, prodeje," dodává majitel sport-core.cz. "Už nyní víme, jak budou vypadat některé nové produkty a za sebe mohu říct, že rakety, tašky a další doplňky jsou velmi povedené."
Více najdete na www.tecnifibre.com a www.sport-core.cz4.12.2012 - Doplnili jsme rotopedy KETTLER a nově mámé na sport-core kola MAXBIKE

Kola MAXBIKE jsou mezi cyklisty velmi oblíbená, proto jsme je od prosince zařadili do naší nabídky. "Začínáme modely 2013 a postupně doplníme také úspěšné modely 2012. Jen pro zajímavost se jako první kolo v naší nabídce objevilo Wanabe", upřesnil Ondřej Veselý ze sport-core.cz a dodal: "Nyní si u nás můžete zakoupit kola Author, AGang, Sprinter, Focus, MaxBike, E-Totem, Proxi, Vautron a Leader Fox. K tomu máme také rotopedy Kettler nebo trenažéry Tacx. Z naší nabídky si tak může vybrat téměř každý, jelikož máme nabídku a cenový rozsah jak pro rekreační, tak i velmi náročné cyklisty", upřesnil majitel e-shopu.

Osvědčené typy od KETTLER jsme doplnili o nový Golf nebo Polo M. Nyní je k dispozici 6 magnetických rotopedů a to v ceně již od 4 990,- Kč. Další rozšíření nabídky od KETTLER připravujeme.
U vybraných rotopedů (všechny do 35kg) je doprava expresní službou zdarma!

Vše zde: www.sport-core.cz21.11.2012 - Nová služba pro Vás. Převod VHS kazet na DVD. Archivujte své poklady včas..

V posledním období se na nás stále víc klientů obrací s dotazem, zda jim můžeme převést jejich cenný archiv z VHS kazet na DVD. Vzhledem k tomu, že vybavení máme a další jsme dokoupili, není to od dnešního dne žádný problém.
"Každý z nás jistě má mnoho video kazet, kde má uloženy více či méně důležité okamžiky života svého, rodiny atd. Jelikož videa z domácností rychle mizí a páska na kazetě není nejlepší médium pro archivaci, rozhodli jsme se nabízet tuto službu také komerčně," vysvětluje za sport-up.cz Ondřej Veselý. "Vzhledem k výtečné ceně je o tuto službu velký zájem", dodal majitel sport-up.cz. 

Základní ceník:
do 600 min z VHS na DVD 210,- Kč (poštovné 89,- při zaslání platby na účet, 129,- Kč při zaslání na dobírku)
od 601 do 2000 min. z VHS na DVD 190,- Kč (poštovné zdarma)
nad 2000 min cena dohodou

Informujte se na další možnosti a slevy na info@sport-up.cz nebo +420 603 448 235.30.10.2012 - SILVESTROVSKÝ BĚH v Bohumíně. Neděle 30. prosince 2012.

V neděli 30. prosince se v 16:00 ozve první výstřel v Hobby parku Petra Bezruče (prostor dopravního hřiště) a tím bude zahájen 14. ročník Silvestrovského běhu. Běhat se bude v kategoriích rodiče s dětmi až po dospělé. Připraveny jsou zajímavé ceny od partnerů SB 2012 a chybět nebude tradiční ohňostroj a občerstvení :-) Přijď se proběhnout nebo jen setkat s přáteli. Veškeré podstatné informace naleznete na www.ak-bohumin.cz.
Více aktualit přineseme v závěrečném týdnu :-)22.9.2012 - Třetí pokračování CHACHAR CUPu Václava Svěrkoše. Bohumín, pátek 28. září.

Václav Svěrkoš a jeho turnaj 100% CHACHAR CUP opět v Bohumíně. V pátek 28. září se utká 8 týmů o hodnotné ceny a na vše bude dohlížet právě garant turnaje, spolu s Pavlem Srníčkem a Markem Jankulovskim. "Začínáme v 9:30, kde se rozehrají zápasy ve skupinách, finále je na pořadu ve 14:00," sděluje Vladimír Vyrobik z FK Bohumín.
Po celou dobu turnaje bude k dispozici občerstvení a chybět nebude také autogramiáda výše zmíněných fotbalových legend, včetně např. současné hvězdy FC Baník Ostrava Davora Kukece.Strana:  |< | << | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz