City cafe Bohumín
sport-core.cz
Co kdyby... Havírov a Ostrava
FAINE
bike-core.cz
1.SCB´98

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

17.12.2011 - PF 2012

Přejeme všem našim partnerům, klientům a fandům co nejúspěšnější a nejpohodovější rok 2012 a děkujeme za spolupráci v roce končícím. Také my se budeme snažit, abychom Vám přinesli nové produkty, které jsou důležité pro Váš rozvoj.  Za tým sport-up.cz Ondřej Veselý.11.11.2011 - Zátěžové testy pozastaveny. Omlouváme se.

Oblíbené zátěžové testy na stacionárním kole CycleOps PRO 300 PT byly do odvolání zastaveny. "Za tuto skutečnost se všem zájemcům omlouváme. V současné době nemáme pro tyto testy vhodné prostory," říká Ondřej Veselý ze sport-up.cz. "Snažíme se najít řešení, ale bohužel je již nyní jisté, že do konce roku 2011 to nebude," dodal Veselý.3.10.2011 - Pánský striptýz a prodloužená limuzína Lincoln? Ano, u nás to jde dohromady :-)

Od října pro Vás máme k standardnímu pronájmu prodloužené limuzíny Lincoln také další atraktivní službu. Pánský striptýz by neměl chybět na žádných dámských narozeninách, rozloučením se svobodou a dalších akcích podobného typu. "Klienti nám tento požadavek často zasílají, ale donedávna jsme je museli zklamat. Jelikož by se měla přání zákazníků plnit bezezbytku, tak jsme pro Vás nyní vybrali sympatického muže, který na Vaši akci přijde vybaven a připraven přesně dle Vašich požadavků," říká s úsměvem provozovatel serveru sport-up.cz.
V kombinaci s pronájmem limuzíny Lincoln povýšíte Vaši akci na zcela jiný ´level´ :-)
Více o pronájmu limuzín v novinkách.1.9.2011 - Florbalové CITY CAFE OPEN popáté 2. září v centru Bohumína

Páté pokračování CITY CAFE OPEN je naplánováno na pátek 2. září a celý program je tentokrát přesunut na odpoledne. Městská florbalová aréna bude určena pro elevy (1998 a ml.) a žáky (1995 a ml.), kteří vytvoří dvou resp. tříčlenná družstva a utkají se o velmi atraktivní ceny partnerů akce.
Součástí je také bohatý doprovodný program na přilehlém pódiu, v kterém se ukáže ve dvou vstupech DirtyKlam spolu s DJ Fliptyck-em, zahrát si můžete WeyKick, svou šou budou mít rádiem řízené modely a chybět nebude také tombola.
Přihlásit se můžete na sekretar@florbalbohumin.cz nebo si vyzvedněte přihlášku na florbalovém tréninku v DDM příp. také u obsluhy v City cafe.

ORIENTAČNÍ ČASOVÝ PROGRAM:
14:15 DJ FLIPTYCK
z formace True Crew
(po celou dobu akce)
14:50 start prezentace
14:55 WeyKick (stolní hra o ceny)
15:00 DIRTYKLAM vol. 1. (25 min.)

15:30 zahájení turnaje (kat. I.)
15:45 soutěž v rychlosti střely (radar)
16:30 vyhlášení kat. I.

16:45 zahájení turnaje (kat. II.)
17:45 vyhlášení kat. II.
18:00 KLAM a DJ FLIPTYCK vol. 2 (20 min.)

od 15:00 do 16:00 ukázka RC modelů
(rádiem řízené modely aut)
tombola se losuje v 16:00 a 17:00 :-)

PARTNEŘI:
Město Bohumín www.mubo.cz
City cafe www.city-cafe.cz
DDM www.ddmbohumin.cz
1.SCB´98 www.florbalbohumin.cz
TV Marko www.tvmarko.cz
www.sport-core.cz
www.k3bohumin.cz
www.sport-up.cz
Digipoint
Mattoni
Rauch

FAKTA
Fotogalerie z uplynulého ročníku www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=70
Propozice: www.florbalbohumin.cz/klubove-informace/?kat=726.8.2011 - Premiéra videoklipu DIRTYKLAM Ztrácíš pojem od sport-up.cz

Natáčení nového videoklipu DIRTYKLAM proběhlo v úvodu roku 2011. Jeho představení proběhlo v parném srpnu. Track Ztrácíš pojem (prod. Fosko) je o lidech a jejich chování, resp. pomlouvání svého okolí, což je všude stále velmi aktuální téma. "Chtěli jsme udělat něco o městě Bohumín, ale nakonec jsme pro natáčení zvolili tuto věc. Ostatně i u nás je to bohužel běžná záležitost", říká Martin Škulavik alias KLAM.
Premiéra se uskutečnila 22. srpna a poprvé můžete živě v Bohumíně slyšet Ztrácíš pojem při CITY CAFE OPEN 2. září.

DIRTYKLAM, Ztrácíš pojem (prod. Fosko)
www.youtube.com/watch?v=tRQ-I7NuwyI19.7.2011 - Podílíme se na přípravě a organizaci třech florbalových turnajů v Bohumíně

O pohár 1. SCB´98, BMS Amatér Cup a City cafe Open. Tři turnaje v průběhu 14-ti dnů, které v Bohumíně pořádá 1. SC Bohumín´98 za podpory města Bohumín a dalších partnerů. "Ano, jsme partnery těchto turnajů," říká Ondřej Veselý za sport-up.cz. "Zajišťujeme doprovodné akce a také pronájem a instalaci povrchu pro City cafe Open, který se hraje přímo v centru města na tř. Dr. E. Beneše," doplnil ještě Veselý. Dvou turnajů mužů se účastní 16 družstev, při dětském City cafe Open se očekává družstev minimálně 10.

Máte-li zájem o propagaci florbalu ve Vašem městě nebo regionu, kontaktujte nás na info@sport-up.cz, příp. prostřednictvím kontaktního formuláře zde: www.sport-up.cz/cz/kontakt/ 

Zajistíme Vám:
- optimální povrch
- mantinely a reklamní bariéry
- pódium
- časomíru a ozvučení
- rozhodčí a pořadatele
- internetovou prezentaci a mediální propagaci
- plakáty, pozvánky, reklamní předměty
- doprovodný program
- autogramiádu známých osobností
- moderátora
- soutěže (waykick, radar apod.)
- párty stan
- catering

Fotogalerie z akcí:
2010 www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=82
2009 www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=70
2008 www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=47
2007 www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=267.7.2011 - DIRTYKLAM se zpožděním představí svůj nový videoklip.

Únorová Sodovkárna club Bohumín. Místo, kde začal vznikat další oficiální videoklip DirtyKlam (Martin Škulavik a Martin Jureček). Jenže vše následně nabralo nečekaný skluz z důvodu vytížení technika a tak se finišuje až v tomto týdnu... "Opravdu jsme nečekali, že se výsledek objeví až v době letních prázdnin," říká Ondřej Veselý. "Najít správné záběry se ukázalo složitější, kluci si následně přáli několik věcí změnit. K tomu se přidala zmíněná časová vytíženost a práce se na nějaký čas zastavily, což nás všechny mrzí. Teď už by mělo být vše OK," dodal Veselý na závěr.
Klip bude oficiálně představen na oficiálním FanBooku a Youtube. O termínu Vás budeme s předstihem informovat.

Fotogalerie z natáčení:
www.facebook.com/?ref=home#!/pages/sport-upcz/167783962150Strana:  |< | << | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz