bike-core.cz
FAINE
Co kdyby... Havírov a Ostrava
sport-core.cz
City cafe Bohumín
1.SCB´98

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

1.9.2016 - CITY CAFE OPEN v Bohumíně už podeváté!

Už podeváté připravíme v úterý 13. září - v centru města Bohumín - CITY CAFE OPEN, což je především náborový florbalový turnaj pro děti. Sportovní ráz získá prostor na tř. Dr. E. Beneše od 14:00, kdy bude zahájena prezentace.

V 15:00 odehraje svá utkání první skupina dětí (r. nar. 2004 a mladší - trojice) a následovat bude od 16:15 skupina druhá (r. nar. 2000-2003, dvojice). Počet týmů je v každé kategorii omezen na 6 a přihlášky můžete zaslat na sekretar@florbalbohumin.cz. 

Součástí sportovního odpoledne bude prezentace volnočasových aktivit DDM, házenkářek nebo TS Kates. K vyzkoušení budou také další sportovní disciplíny a chybět samozřejmě nebude moderátor, DJ a možná i něco navíc.
Aktivní účastníci turnaje obdrží mj. zmrzlinu, nealko nápoj a ti nejlepší pohár. Zmrzlinový :-)

Partnery akce jsou: město Bohumín, 1. SC Bohumín´98, DDM Bohumín, City cafe, TV Marko / T.I.K., sport-up.cz, Pfanner a Mattoni

Pokud chcete mít podobnou akci v centru Vašeho města, kontaktujte nás na info@sport-up.cz.

Zajistíme Vám:
- povrch, vč. dopravy a vybavení (mantinely, branky, stojany apod.)
- moderátora a ozvučení
- rozhodčí, pořadatele, zdravotníka
- doprovodné akce a soutěže
- pódium (i zastřešené pro kulturní akce)

CITY CAFE OPEN v Bohumíně už podeváté! CITY CAFE OPEN v Bohumíně už podeváté! CITY CAFE OPEN v Bohumíně už podeváté! 


25.8.2016 - Olympijský park v Ostravě nás bavil.

Skvělý srpnový Olympijský Rio park v Ostravě, byl za naší účasti. Pro tuto akci jsme dodali na celých 17 dnů vybavení pro soutěže i obsluhu. Jak se shodli všichni přítomní, šlo o báječnou akci, se skvělými lidmi a účast diváků i aktivních účastníků, vše jen podtrhla. Už teď se těšíme na další OH :-)

Olympijský park v Ostravě nás bavil. Olympijský park v Ostravě nás bavil. 


12.7.2016 - Hledáme brigádníka pro Olympijský park v Ostravě.

Ve dnech 5. - 21. srpna se také Ostrava připojí k Riu a postaví svůj Olympijský park, kde bude nepřeberné množství aktivit, soutěží a dalšího vyžití. Pro jednu z oblastí sportovně-relaxační zóny, hledáme brigádníka (Černá louka).

Pokdu se chceš na této báječné akci podílet (práce 8-10 hod. / den), kontaktuj nás na info@sport-up.cz a to do 22. srpna.29.6.2016 - I pro Vás zajistíme akci na klíč. Sport-up.cz pro Váš rozvoj.

Pódium, ozvučení, osvětlení, párty stany různých rozměrů, stoly s lavicemi, atrakce a další sportovní vybavení, to Vám zajistí sport-up.cz. Umíme uspořádat také různé sportovní akce, autogramiády, dětské oslavy a soutěže, nejen pro firmy, ale také pro školy, města, obce a také pro rodiny s dětmi.  
Kontaktujte nás na info@sport-up.cz a také pro Vás zajistíme skvělou nabídku.

I pro Vás zajistíme akci na klíč. Sport-up.cz pro Váš rozvoj. I pro Vás zajistíme akci na klíč. Sport-up.cz pro Váš rozvoj. I pro Vás zajistíme akci na klíč. Sport-up.cz pro Váš rozvoj. 


24.6.2016 - Pomáhali jsme na skvělé akci Lidé lidem v Ostravě.

Netradiční formou se na akci Lidé lidem představí organizace poskytující sociální služby a související aktivity ve městě Ostrava.  
Součástí programu budou kulturní vystoupení uživatelů sociálních služeb, soutěže pro děti, kreativní dílny, tandemové kolo, ukázky práce městské

Tradičně proběhne projektový den pro žáky a studenty ZŠ a SŠ. Překvapení letošního roku bude lidský stolní fotbal, který dodává sport-up.cz :-) 22.4.2016 - Běh ulicemi města Bohumín a Čokoládová tretra.

V neděli 8. května se uskuteční na náměstí TGM v Bohumíně 20. ročník Běhu ulicemi města a následovat bude ve čtvrtek 12-tého, čtvrté pokračování Čokoládové tretry v Bohumíně (stadion ZŠ ČSA).

BUM 2016:
https://www.facebook.com/events/442473929275894/

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA 2016:
https://www.facebook.com/events/1670649739872434/20.11.2015 - Za golfem do Spojených arabských emirátů. Al Hamra Golf Club.

Nabízíme Vám možnost zprostředkování hry na skvěle upraveném golfovém hřišti AL Hamra Golf Club (Al Hamra, emirát Ras Al Khaimah), včetně pobytu přímo v místě. Ideální doba pro hru je od října do května, kdy jsou pro nás velmi příjmené a snesitelné teploty (24-32´C).

Co nabízíme:
znalost místního prostředí
zajištění letu do Dubaje a zpět
transfer do Al Hamry (45 až 90min., dle aktuálního provozu)
ubytování v apartmánových domech pro 4 nebo 6 osob (vždy samostatné ložnice pro dvě osoby)
v případě skupiny nad 10 osob, možnost zajištění dalších kapacit
zvýhodněné ceny pro hru
možnost zajištění hry na dalším z hřišť v oblasti
kartu rezidenta (bazény a pláž v ceně pobytu)
tipy a možnosti na výlety a nákupy (půjčovna aut v místě, od 800,- Kč / den)

V Al Hamře je mj. dál k dispozici přístav, obchodní dům, půjčovna aut, restaurace a kluby nebo prodejna s alkoholem :-)


Popis golfového hřiště:
lokalita: Al Hamra Village (www.alhamragolf.com)
založeno: 2007 
architekt: Peter Harradine
hřiště: rozkládá se při pobřeží Arabského zálivu ve Spojených arabských emirátech, hřiště má celkem 18 jamek a PAR 72, jeho terén je nenáročný, hřiště je rovinaté a jeho nadmořská výška se pohybuje od jednoho do osmi metrů nad mořem, lákavé je rovněž noční osvětlení, včetně driving range + 9ti jamková akademie
žlutá: 6065m
červená: 5757m

Více informací získáte na info@sport-up.cz

Za golfem do Spojených arabských emirátů. Al Hamra Golf Club. Za golfem do Spojených arabských emirátů. Al Hamra Golf Club. Za golfem do Spojených arabských emirátů. Al Hamra Golf Club. 


Strana:  |< | << | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz