Co kdyby... Havírov a Ostrava
sport-core.cz
City cafe Bohumín
1.SCB´98
FAINE
bike-core.cz

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

4.4.2011 - Narozeniny e-shopu sport-core.cz se kvapem blíží. A je se na co těšit!

Další rok je úspěšně za náma, sfoukneme další svíčku a tak musíme obdarovat především Vás. Od 10. do 20. dubna bude v našem e-shopu mimořádná nabídka výrobků a služeb za ceny, kterým nepůjde odolat. "Připravujeme ve spolupráci s dovozci a výhradnímu dodavateli několik velmi atraktivních nabídek, které se budou týkat tenisu, badmintonu a golfu. Také cyklo sekce nabídne dárky a služby navíc," prozradil už nyní Ondřej Veselý. 

Konkrétní podobu najdete v e-shopu od nadcházející neděle...22.3.2011 - Prezentace sport-up a sport-core.cz pro jaro a léto 2011

Pro nadcházející měsíce jsme připravili novou prezentaci sport-up a sport-core.cz, která bude k vidění na reklamních monitorech v Co kdyby.. Ostrava a Havířov, City cafe a Belfast-pub Bohumín. Chybět nebude také v restauraci Rio club a na dalších místech. "Chceme zaujmout další klienty a toto je jedna z forem, jak se dostat do povědomí. Budeme rádi, pokud opět posílíme pozice v našem regionu. Naše hlavní sezona už klepe na dveře," říká Ondřej Veselý.
Více o aktuálním dění na sport-up a sport-core.cz se dozvíte také na Facebooku.

Prezentace sport-up a sport-core.cz pro jaro a léto 2011 Prezentace sport-up a sport-core.cz pro jaro a léto 2011 Prezentace sport-up a sport-core.cz pro jaro a léto 2011 


11.3.2011 - Nafotili jsme exkluzivní kolekci horských a krosových kol PROXI

Foto studio sport-up.cz se v nedávné době věnovalo zajímavé činnosti. Jen náš e-shop exkluzivně prodává kola PROXI na internetu a sám si tak 9 horských a krosových kol nafotil. "Ve velmi krátkém časovém prostoru vzniklo omezené množství snímků, kde byla snaha o některé netradiční záběry, které podtrhnout atraktivní design kol Proxi," říká Ondřej Veselý, který sám vedl čočku objektivu. "Byla to opět nová zkušenost a rozhodně zajímavá práce, ale už teď vím, jak příště snímky zlepšit. Zřejmě si sami nafotíme i další produkty, abychom se odlišili od konkurence na nabitém internetovém trhu a snad brzy přineseme i zcela nový druh prezentace. Několik nápadů už je na světě a mohla by to být menší revoluce," dodal tajuplně Veselý. 

Kola PROXI na sport-core.cz: www.sport-core.cz/sportovni-potreby/?search_nazev=proxi9.3.2011 - 100% CHACHAR CUP 2011 Václava Svěrkoše

PROPOZICE FOTBALOVÉHO TURNAJE
100% CHACHAR CUP 2011
Termín konání:
květen 2011

Pořadatel: 1. SC Bohumín´98, DDM Bohumín a sport-up.cz
Místo: fotbalové hřiště FK Bohumín, Janáčkova 1218, 735 81 Bohumín, CZ
GPS: 49°54'30.936"N, 18°21'55.678"E  

Hrají: chlapci rok narození 2002 a mladší (max. počet hráčů v týmu 12+2)
Počet mužstev:  8 mužstev
A - skupina Václava Svěrkoše (4 týmy)
B - skupina Pavla Srníčka (4 týmy)

Systém turnaje:  
- každý tým odehraje minimálně 4 zápasy na turnaji
- ve skupině odehraje zápas každý s každým
- do semifinále postupují první dva týmy z každé skupiny, kde pak hrají systémem A1 - B2, B1 - A2
-  třetí týmy ve skupinách hrají o celkové 5. - 6. místo
- čtvrté týmy ve skupinách hrají o celkové 7. - 8. místo
- hraje se dle pravidel pro malou kopanou, míčem vel. č. 4.
- současně budou probíhat dvě utkání na obou polovinách hřiště (na šířku)

Hrací doba a pravidla: 1x20 min. dle pravidel ČMFS, bez čekací doby, střídání dle domluvy
Vybavení mužstev: sada dresů + rozlišovací trika, míče na rozcvičení
Šatny: v areálu FKB a DDM (www.fkbohumin.cz, www.ddmbohumin.cz, www.bospor.info)
Oběd:
restaurace Rio Club (www.rioclub.wz.cz)
Ubytování: k dispozici na www.mubo.cz
Startovné:
1 500,- Kč (uhraďte do 30. dubna na 232189690/0300, v.s. = číslo týmu v přihlášce např. 01..)   
v ceně je zahrnut: pronájem hřiště, pitný režim, bageta k obědu (max. 15x / tým), odměna rozhodčím, ceny pro mužstva
Závazná přihláška musí obsahovat: oficiální název klubu, zodpovědnou osobu, e-mail, mobilní telefon, kontakt na klubové www, orientační počet hráčů, další požadavky (ubytování apod.)
Uzávěrka přihlášek:
20. května 2011 
Ostatní: turnaj není pojištěn, za zdravotní stav hráčů zodpovídá vysílající složka příp. rodiče

Doprovodné akce: autogramiáda Václava Svěrkoše, Vladimíra Vůjtka, Pavla Kubiny, Pavla Srníčka a dalších osobností
Ceny: 
- 1. – 3. místo pohár, diplom a originální dres Václava Svěrkoše s podpisem
- každý tým obdrží 5x míč Adidas (vel. 4) a nejen upomínkové předměty FC Baník Ostrava
- všichni hráči získají upomínkové předměty Václava Svěrkoše (plakáty, placky, nálepky apod.)
- pro rodiče tombola o 10 triček Václava Svěrkoše

Přihlášky a informace:  
e-mail:  info@sport-up.czwww.sport-up.cz
mobil : + 420 605 149 346 (p. Vyrobik), +420 603 448 235 (p. Veselý)

Partneři:  
město Bohumín, Deník, 100% chachar Václav Svěrkoš, 1. SC Bohumín´98, sport-up.cz, DDM Bohumín, D-sport, FC Baník Ostrava, Rio club, FK Bohumín, City cafe

Propozice a plakát ke stažení: www.sport-up.cz/cz/ke-stazeni/

Vybrané týmy pro rok 2011:
Bohumín,

Zúčastněné týmy v roce 2010:
Bohumín, FK Baník Albrechtice, FC Vítkovice, SFC Opava, FC Hlučín, FC Baník Ostrava , Fotbalová škola Ostrava Heřmanice, FC Spartak Trnava (SK)1.3.2011 - Newsletter sport-core.cz. Březen 2011 :-)

V únoru jsme představili hity posledních dnů e-shopu sport-core.cz/sk/pl a s úvodem března, jsou tady další aktuality. A není jich málo. V nabídce se s úvodem měsíce ukáží kola PROXI a SPRINTER. Obě značky vyrábí slušivá kola s výborným poměrem výkon/cena a na své by si tak měla přijít skupina cyklistů, která potřebuje na jaře kolo v ceně od 5 do 15 000,- Kč. Kola budou samozřejmě dostupná také pro naše zákazníky na Slovensku a v Polsku.
Novou prezentaci spustil AGANG od Author a na našem Facebooku můžete vidět všechna atraktivní testovací videa modelů 2011. Daří se také našim dalším top produktům. Např. Gisela Dulko s tenisovou raketou Tecnifibre Rebound Pro 295 zvítězila v uplynulém víkendu na turnaji WTA v Acapulco. Dál se pracuje na webových úpravách, které budou prezentovány v nejbližších dnech.10.2.2011 - Co připravuje sport-up.cz ve spolupráci s partnery v roce 2011?

Z tradičních akcí nebude chybět nic a doufáme, že se naše portfólio opět rozroste. Spolupracovat budeme s atlety (Běh ulicemi města, AMIS, VC Bohumína, Silvestrovský běh), florbalisty (Amatér Cup, City cafe Open, O pohár 1.SCB´98) a také fotbalisty (Chachar Cup Václava Svěrkoše). S realizací budem pomáhat také při dalších firemních akcích. 
Více o našich aktivitách najdete také v referencích: www.sport-up.cz/cz/reference/2.2.2011 - Novinky roku 2011 na e-shopu spor-core.cz/sk/pl

V posledních týdnech se nelení také na sport-core.cz a jeho mutacích pro Slovensko a Polsko. "Pro slovenské zákazníky byl zřízen euro účet na pobočce v Čadci a tím se výrazně slevnilo poštovné. Přibyla nabídka firem JADBERG (sportovní a tréninkové vybavení) a KETTLER (magnetické rotopedy). Svůj e-shop má na sport-core.cz také DHC Sokol Poruba (házená žen) a v plné rychlosti probíhají výprodeje AUTHOR (2009 a 2010). Slevnily také hole FATPIPE a mnoho dalšího," říká majitel e-shopu Ondřej Veselý. 
"Optimalizuje se web pro SK a PL, chystá se další upgrade domácí verze (březen 2011). Tentokrát budou změny nejen v designu, ale především ve funkčnosti a komfortu nakupování," dodal na závěr provozovatel sport-core.cz a sport-up.cz.  

Novinky na sport-core.cz: www.sport-core.cz/novinky/ Strana:  |< | << | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz