FAINE
Co kdyby... Havírov a Ostrava
City cafe Bohumín
sport-core.cz
1.SCB´98
bike-core.cz

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

23.1.2011 - Zahájili jsme natáčení videoklipu DirtyKlam

Sodovkárna club Bohumín. Místo, kde začalo vznikat další oficiální video DirtyKlam (Martin Škulavik a Martin Jureček) . Účastníci soutěže Tic Tac Hip Hop Talents se pustili do nových "treků" a video doprovod je nutností. První oficiální video už má přece jen něco za sebou, vznikly nové věci a tak už je za náme první natáčecí den.
"Původně jsme chtěli začít s natáčením v polovině prosince 2010, ale bohužel se vše nedalo časově skloubit. Začali jsme později, ale po důkladné přípravě se nám snad podařilo najít ten správný směr," říká s úsměvem Ondřej Veselý. "Zapracovat se ještě musí na druhé fázi, hotovo by mělo být v polovině února. Dnes byla nálada výborná, tak by se mělo dařit také příště," dodal Vladimír Vyrobik.  

Fotogalerie z natáčení:
www.facebook.com/?ref=home#!/pages/sport-upcz/167783962150

PROFIL DirtyKlam:
www.youtube.com/watch?v=aoCeF5bn6rE13.1.2011 - Reprezentační ples TK Slavia a TTK Siko Orlová v pátek 28. ledna.

Zveme Vás na další reprezentační ples TK Slavia a TTK Siko Orlová, který se uskuteční v pátek 28. ledna 2011 v tamním kulturním domě. Na programu jsou tradiční plesové záležitosti (předtančení, raut, tombola). O hlavní zábavu se postará MAXIM TURBULENC a Čecho decho. Navíc bude hrát skupina Classic a DJ.
Vstupné je 650,- Kč a více informací získáte na mob. 775 189 190 (p. Hašek), info@sport-up.cz. Další novinky budou také na www.sport-up.cz27.12.2010 - Silvestrovský běh v Bohumíně už 30. prosince

Ve čtvrtek v 16:00 se ozve první výstřel v parku Petra Bezruče (hřiště FKB) a tím bude zahájen 12. ročník Silvestrovského běhu. Letos je velmi pravděpodobné, že se bude závodit na sněhu a v mrazu. Běhat se bude v kategoriích rodiče s dětmi až po dospělé. Připraveny jsou zajímavé ceny od partnerů SB 2010 a chybět nebude tradiční ohňostroj a občerstvení :-) Přijď se proběhnout nebo jen setkat s přáteli.
Veškeré podstatné informace naleznete na www.ak-bohumin.cz.12.12.2010 - PF 2011

 

Přejeme všem našim partnerům, klientům a fandům co nejúspěšnější a nejpohodovější rok 2011 a děkujeme za spolupráci v roce končícím. Také my se budeme snažit, abychom Vám přinesli nové produkty, které jsou důležité pro Váš rozvoj. 

Tým sport-up.cz

 10.11.2010 - Badmintonový sortiment od SOTX nově na sport-core.cz

Od listopadu můžete v našem e-shopu www.sport-core.cz nakoupit elitní badmintonové vybavení od SOTX. Nejdelší a nejlehčí raketa, nejpružnější a nejtenčí výplet na světě. To je SOTX. V nabídce je také funkční oblečení, obuv, tašky a samozřejmě košíčky nebo omotávky.
Mezi smluvní hráče patří taková jména jako Pavel Florian (CZE), George Li (ENG), Ruben Gordown (ESP), Daniel Font (ENG), Liubov Chudentseva (RU), Zuzana Orlovska (SVK), Luka Zdenjak (CRO) a mnozí další. V Čechách je SOTX partnerem především prvoligového TJ Chemička Ústí.
Kromě zmíněného je SOTX dodavatel sportovního vybavení pro Sichuan Badminton Team, Hubei Badminton Team a Liaoning Mens Badminton Team.

Kompletní nabídka zde: www.sport-core.cz/sportovni-potreby/?search_nazev=sotx
Více informací o SOTX na www.sotxsports.com a www.sotx.cz19.10.2010 - Máme pro Vás novou atrakci na Vaši akci. Šou RC modelů.

Rádiem řízené modely jsou velký hit poslední doby. Vděčná exhibice, která se hodí nejen na dětský den, ale také na slavnosti měst obcí a nebo také ples. Ostatně mažoretky vidíte skoro pořád  a všude :-) Auta se pohybují velkou rychlostí, provádí neuvěřitelné změny pohybu a nechybí také skoky přes překážky. Tipněte si, kolik ležích těl RC model může přeskočit...

..a pokud tipujete více než 5, určitě máte pravdu :-) Modely jsou vhodné také do uzavřených prostor, neboť jsou poháněny baterií. Více informací o možnostech a volných termínech získáte na info@sport-up.cz nebo www.sport-up.cz/cz/kontakt/ 

Fotogalerie z exhibice při City cafe Open zde: xxx3.10.2010 - Hlasujte v anketě ShopRoku 2010. Klikněte pro náš e-shop sport-core.cz.

Podpořte nás a klikněte zde: www.shoproku.cz/ Děkujeme.

O soutěži
V roce 2010 je již po třetí vyhlašována soutěž ShopRoku o nejlepší internetový obchod. První ročník ShopRoku 2008 pořádala společnost Prosecký Consulting s.r.o., od které současný provozovatel firma Miton Media, a.s. koupila doménu a pro další ročníky soutěže připravila zcela nový koncept soutěže. V roce 2009 byla uspořádána soutěž v novém konceptu a s novými pravidly . Byl tak položen základ k pravidelnému vyhlašování nejlepších internetových obchodů..
Soutěž ShopRoku si klade za cíl vyhlásit nejoblíbenější e-shopy mezi internetovou veřejností a především najít kvalitní obchody, představit důležitost kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků.

Myslíme si, že spokojený zákazník musí být základním principem internetového obchodu a jen se spokojenými zákazníky se může rozvíjet internetové obchodování jako takové. Proto v soutěži ShopRoku o vítězích v Ceně kvality mohou rozhodovat jen reální zákazníci zapojených internetových obchodů.
Soutěž pořádá společnost Miton Media a.s., provozovatel nákupního rádce Heureka.cz, který lidem radé při výběru produktů a ověřených obchodů ze všech oblastí nakupování. Tato služba jde za hranice prostého výpisu produktů, aspiruje na nahrazení doporučování přátel a velký důraz klade na jednoduché a snadné použití

Podmínky soutěže
- do soutěže budou zařazeny pouze internetové obchody prodávající zboží českým zákazníkům.
- v ceně popularity hlasují uživatelé pomocí hlasovacího formuláře od 4. října do 31. října 2010
- vítězem ceny popularity se stane obchod s nejvíce hlasy od uživatelů.
- internetové obchody mohou aktivně vyzývat své uživatele k hlasování.
- v průběhu soutěže může uživatel hlasovat pouze jednou. Další hlasy od stejného uživatele budou ignorovány. Není
  nutné vyplnit všechny kategorie.
- pokud vznikne důvodné podezření, že výsledky soutěže se subjekt pokusil zfalšovat nebo porušit podmínky, má
  pořadatel právo daný obchod z ankety vyřadit.
- pořadatel si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech, souvisejících s pořádáním soutěže, a to
  včetně jejího přerušení, odvolání či úpravu jejích pravidelStrana:  |< | << | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz