Co kdyby... Havírov a Ostrava
1.SCB´98
sport-core.cz
bike-core.cz
FAINE
City cafe Bohumín

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

24.9.2010 - Letní akce pro Vaše město, obec, festival nebo firmu.

Prověřená a velmi atraktivní akce, kterou snadno dostanete nejen do centra Vašeho města nebo obce. Sport pod širým nebem je obrovským hitem a je vhodnou prezentací města nebo firemním doplňkem. Optimální je hlavní program s florbalem, který je v současné době mimořádně populární a není náročný také k potencionálním účastníkům. Na hřišti lze hrát také streetbal nebo volejbal trojic. Uzpůsobit se dá také dalším aktivitám.
"Naše mobilní hřiště je optimální pro samostatně konanou akci, jako je např. dětský den nebo slavnosti města, ale může být rovněž doplňkem a součástí větší párty, jako je třeba hudební festival," říká Ondřej Veselý ze sport-up.cz.
Doplňkové aktivity jsou jen na Vás neboť výběr je velmi pestrý. Více se o naší nabídce dozvíte zde www.sport-up.cz/cz/nabizime/sportovni-a-firemni-dny/

Pokud máte o naše mobilní sportoviště zájem, kontaktujte nás na info@sport-up.cz, www.sport-up.cz/cz/kontakt Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

MODUL I.
- 1x hřiště o rozměru 15x7m
- ochranné bariéry (výška 1,5m)
- doprava, obsluha, rozhodčí, časomíra
- základní ozvučení a organizace

MODUL II.
- 2x hřiště o rozměru 15x7m (příp. 1x 15x14m)
- pódium S, pódium XL (příp. párty stan)
- stoly a lavice (tzv. pivní sety)
- video a foto záznam z akce (HD)

MOŽNO ROZŠÍŘIT
- moderátor
- hudební skupina, vystoupení
- ozvučení pro koncert (8-15kW)
- video a foto záznam z akce (HD)
- soutěže a hry (např. Weykick, rychlost střelby)
- RC modely
- barmanská šou
- módní přehlídka
- prezentace partnerů
- V.I.P. servis
- www a mediální prezentace
- autogramiáda známých osobností

Fotogalerie
2010: www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=82
2009: www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=70
Video
2009: www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/videoarchiv/785-3-rocnik-florbaloveho-city-cafe-open.html

Letní akce pro Vaše město, obec, festival nebo firmu. Letní akce pro Vaše město, obec, festival nebo firmu. Letní akce pro Vaše město, obec, festival nebo firmu. 


30.8.2010 - Připravujeme firemní a sportovní den BOCHEMIE na Landeku.

Pro firmu BOCHEMIE Bohumín zvučíme 3. září 2010 Kompresorovnu, která má kapacitu až 700 osob a sportovní plochy v areálu Hornického muzea OKD (kurty na beach volejbal, tenis apod.). Sport-up.cz ozvučí také Vaši akci. Kontaktujte nás. 

Více o zvučení pro Vás: www.sport-up.cz/cz/nabizime/ozvuceni/
Reference: www.sport-up.cz/cz/reference/
Kontakt: www.sport-up.cz/cz/kontakt/16.8.2010 - Golf - PGA European Tour - Čeladná. Získej vstupenku zdarma!

Czech Open 2010 - nejvýznamnější golfová událost ve střední Evropě Prosper Golf Resort Čeladná bude od 19. do 22. srpna hostit jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí v České republice - golfový turnaj Czech Open 2010 v rámci PGA European Tour. Loni se Česká republika po více než deseti letech stala znovu dějištěm klání nejvyšší evropské profesionální soutěže - a turnaj obstál na výbornou. Hráči, partneři i široká golfová veřejnost byli s průběhem nesmírně spokojeni.

Letošní druhý ročník turnaje přinese několik změn. Tou první je obměna hřiště - zatímco loni se hrálo hřiště Old Course, letos bude pro hráče připraven tzv. Middle Course. Je to prakticky původní návrh španělského hráče Miguela Angela Jiméneze, který hřiště pod beskydskými horami designoval. Na Middle Course se velmi usilovně pracuje pod pečlivým dohledem odborníků z evropské PGA Tour. Vznikají dvě nové jamky 15. a 16., které budou velmi příhodně zapadat do celkového designu. Patnáctá jamka je dlouhý par 3 a šestnáctka bude par 4 s ostrovním greenem. Obě by měly přispět k tomu, že hřiště bude zajímavější z diváckého pohledu a mnohem technicky náročnější pro hráče.

Druhou změnou je nové logo turnaje. To vzešlo z veřejné soutěže, do které se přihlásilo velmi renomovaných grafiků a designérských studií. Mnoho návrhů přišlo také z řad golfové veřejnosti. Pro vítěze byla připravena odměna dva tisíce eur a VIP pozvánka na Czech Open 2010. Nakonec byl vybrán návrh grafičky Pavlíny Crhové, pro kterou to byla vůbec první práce pro golfový subjekt. Právě její ztvárnění loga turnaje se promotérské agentuře QUIRIT Alfa a.s. líbilo nejvíce.

Alfou a omegou kvalitního golfového turnaje je pochopitelně hráčská účast. Ta by pro letošek měla být výrazně posílena díky změně data. Posunutím termínu o několik týdnů blíže rydercupové nominaci se totiž z turnaje Czech Open 2010 stává extrémně žádaná destinace. Právě zde budou mít evropští hráči jednu z posledních možností, kde získat potřebné body pro nominaci k prestižnímu klání mezi Evropou a Spojenými státy. Navíc díky pozitivním ohlasům od hráčů, kteří se účastnili loni lze usuzovat, že dobrá pověst turnaje bude mít na start ostatních zásadní vliv.

Čeká se tedy, že na Czech Open 2010 přijede mnohem kvalitnější konkurence profesionálních hráčů, než tomu bylo v minulém roce.

Převzato z www.czechopen2010.cz, kde naleznete také další aktuality o turnaji.16.7.2010 - Výprodej kol AUTHOR a AGANG 2010 na sport-core.cz

Dlouho očekávané snížení cen u kol Author a Agang je tady. Author se rozhodnul posílit letní prodeje a ty podpořil právě snížením cen. Ty budou platné od pondělí 19. července.
K dnešnímu dni je tak skladem téměř vše a výběr je ještě velmi dobrý. Tím je míněno to, že si lze relativně bez problémů vybrat jak barvu, tak i velikost. To se bude ovšem s každým dne výprodeje rychle měnit a možných kombinací bude ubývat. Takže platí klasické "kdo zaváhá, nejezdí" :-)
Výprodej se netýká pouze dětských kol Author a Agang z řady Capo.

Naše výprodejová nabídka AUTHOR a AGANG 2010: www.sport-core.cz/sportovni-potreby/cyklistika/kolo-mtb-xc-29-horske-moutain-bike/?vyrobce=76.6.2010 - Chachar Cup Václava Svěrkoše v médiích a na youtube

Nově najdete turnajovou reportáž T.I.K. Bohumín také zde www.youtube.com/watch?v=Ce3KS38VJfM Co jste si mohli přečíst dál u našeho mediálního partnera, kterým byl Deník?

Svěrkošův turnaj vyhrály VítkoviceDeník
29. května
, AU
První ročník mezinárodního mládežnického turnaje 100% Chachar Cup, jehož mediálním partnerem byl Deník, vyhráli fotbaloví žáčci FC Vítkovice.Boje ve skupinách přinesly několik překvapení. Třeba ostravský Baník prohrál ve skupině Václava Svěrkoše s Fotbalovou školou Ostrava-Heřmanice a tři zbývající zápasy jen zremizoval.Naopak skupinu Pavla Srníčka ovládli jasně Hlučínští, jenže v semifinále doplatili na únavu a zranění dvou opor, a tak do boje o celkový primát postoupily Vítkovice. Ty v boji o celkový primát předvedly organizovaný výkon, kterým si zajistily vítězství.Turnaj završila velká autogramiáda, kdy do Bohumína dorazili kromě patronů 100% Chachar Cupu Svěrkoše a Srníčka i útočník Baníku Adam Varadi, hokejista Pavel Kubina či někdejší hokejový reprezentant Vladimír Vůjtek. „Myslím, že kluci byli spokojení, takže určitě bychom něco podobného chtěli za rok zopakovat,“ uvedl Václav Svěrkoš. 

Svěrkoš & spol. budou v Bohumíně nadělovat
Deník 28. května
, AU
I když Mezinárodní den dětí se bude slavit až v úterý, milovníci fotbalu z řad školáků se mohou dočkat už dnes v Bohumíně. Dnes se totiž na hřišti za parkem koná I. ročník žákovského turnaje 100% Chachar Cup, který byl vypsán pro týmy ročníku narození 2000 a mladší.Skupina A byla pojmenována po Václavu Svěrkošovi, pod jehož patronací akce probíhá, a v ní se představí celky Bohumína, ostravského Baníku, FC Vítkovice a Fotbalové školy Ostrava-Heřmanice. Ve skupině B, která nese jméno nejslavnějšího bohumínského fotbalisty Pavla Srníčka, se střetnou SFC Opava, FC Hlučín, Baník Albrechtice a Spartak Trnava. „Kromě nich se na turnaji objeví také útočník Baníku Adam Varadi, nebo hokejisté Pavel Kubina a Vladimír Vůjtek. Všichni se zúčastní i autogramiády,“ poznamenal Veselý. Na nejúspěšnější družstva čekají lákavé ceny, první tým se může těšit na nádherný pohár i podepsaný originální dres Václava Svěrkoše. „Z vlastní zkušenosti vím, že ne všichni mladí fotbalisté mají optimální podmínky pro trénink. Proto jsem už v minulém roce rozdával míče Adidas po klubech v regionu, a letos jsem se rozhodl propagovat mládežnický fotbal trochu jinou formou. Samozřejmě i tentokrát se každý zúčastněný tým může těšit na pět míčů adidas, který dostanou jako památku na turnaj,“ dodal Václav Svěrkoš.

Brankář Pavel Srníček nemůže v Bohumíně chybět. Kdo vyhraje I. ročník turnaje 100% Chachar Cup?
Deník 27. května
, AU
V Bohumíně je vše připraveno: už zítra se tady na hřišti za parkem uskuteční první ročník žákovského turnaje s názvem 100% Chachar Cup. Turnaj je připraven pro pozvané týmy, které budou tvořit mladí fotbalisté ročníku narození 2000 a mladší.A účast bude velice kvalitní. Vedle výběru domácího Bohumína, jehož barvy budou hájit hráči místních celků FK a Viktorie, potvrdily přihlášku i Baník Ostrava, Baník Albrechtice, Slezský FC Opava, FC Vítkovice, FC Hlučín a Fotbalová škola Ostrava-Heřmanice. „Máme velkou radost, že jeden tým dorazí i ze zahraničí. Přijedou žáčci Spartaku Trnava,“ řekl organizátor akce Ondřej Veselý ze společnosti sport-up.cz.Akci zaštítila hvězda celku francouzské ligy ze Sochaux Václav Svěrkoš. „Podle bývalého útočníka Baníku bude pojmenována jedna ze dvou skupin, do kterých bude osmička celků rozdělena. Ta druhá nese jméno další velké fotbalové legendy a bohumínského rodáka i patriota Pavla Srníčka,“ doplnil Ondřej Veselý.Pavel Srníček nad patronací turnaje ani na chvíli neváhal. Právě bývalý reprezentační gólman je pověstný svým vřelým vztahem k podobným mládežnickým turnajům i jiným charitativním akcím. „Samozřejmě budu speciálně zvědavý na výkony mladých gólmanů, protože při Baníku provozuji brankářskou školu, kde se o budoucí šikovné gólmany starám. V Bohumíně jsem doma, tak mě doopravdy těší, že se tady takový turnaj koná. Těším se,“ řekl s úsměvem bývalý reprezentant Pavel Srníček.Kromě fotbalu samozřejmě dojde i na autogramiádu hvězd a tombolu, ve které bude možné vyhrát i krásná trička se značkou 100% chachar Václava Svěrkoše. Mediálním partnerem turnaje je Deník.

Ve středu 2. června vyšla v Deníku také fotostrana se všemi zúčastněnými družstvy.30.5.2010 - Víme kdo se stal nejlepším střelcem CHACHAR CUPu

Střelci branek:
4
Prelovský Kristián (TR)
Rapan Martin (BOH)
Petr Bijok (FCH)

3
Srubek Jan (FCB)
Žemla Jakub (SFC)
Zlatohlávek Tomáš (FCH)
Bijok Petr (FCH) 
Suchopár Bořek (SFC)

2
Dubnický František (HEŘ)
Ogrocki Patrik (BOH)
Murina Dominik (FCH)
Georliovský Jan, harušťák Jary (FCV)
Šarmír Patrik, Bocán Lukáš, Bzdůšek Samuel (TRN)
Švidrnoch Dominik (FCB)
Gabrhel Jakub (ALB)

1
Hetto Jan, Zoubek Vojtěch, Schwenk Emill, Schwarz Jan (HEŘ)
Motloch Jan, Burda Lukáš, Lubojacký Marek (BOH)
Smaženka Ondřej, Srba Jan (FCH)
Vrána Jakub, Koschtzký Tomáš (SFC)
Bereznanín David, Kaloč Filip (FCV)
Tokoš Martin, Fraňo Filip (TRN)
Ulman Matěj, Nábělek Adam, Žídek Michal, Kaloč Dominik (FCB) 
Holzer Jan (ALB)28.5.2010 - FC Vítkovice vítězem turnaje 100% CHACHAR CUP Václava Svěrkoše

Za pořadatele děkujeme všem účastníkům, divákům, rozhodčím a dalším za vytvoření skvělé turnajové atmosféry.

VÍCE O TURNAJI
Kompletní výsledky a umístění najdete v předchozím článku
První část fotagalerie zde: www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=77
Druhá část fotogalerie zde: www.florbalbohumin.cz/galerie/?gal=78  
Záznam na ČT4 SPORT bude dne ??.?? v XX:XX (zatím neupřesněno)
Reportáž v kabelové televizi Bohumín od 5. června zde: www.tik.tvmarko.cz/ nebo www.mubo.cz
Napsali o nás v médiích: připravuje se...
Tabulku střelců najdete v další novinceStrana:  |< | << | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >>

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz