1.SCB´98
sport-core.cz
City cafe Bohumín
bike-core.cz
FAINE
Co kdyby... Havírov a Ostrava

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

28.5.2010 - Dnes se hraje 100% CHACHAR CUP 2010. On-line a výsledky zde.

Turnajový "on-line" :-)
06:45 začaly další přípravy hřiště
07:05 lajnujeme...
07:18 také branky už jsou na svých místech
07:26 výprava Trnavy hlásí mírné zpoždění na příjezdu
07:45 zvažuje se posun zahájení o 30 min. z důvodu doschnutí hrací plochy
08:15 postupně se prezentují první týmy
08:40 Trnava se dostaví až okolo 10:30, musí se přizpůsobit utkání ve skupině
09:00 vše je připraveno
09:20 týmu se rozcvičují...
09:30 chystá se slavnostní zahájení
09:40 za účasti starosty města Petra Víchya a Václava Svěrkoše byl turnaj zahájen
09:45 zazněl úvodní hvizd prvních utkání ve sk.
10:10 jedno z hřišť je lehce podmáčené, pro budou zápasy rotovat
10:18 Bohumín na úvod remizoval s FCB, což se nečekalo
10:35 dorazil také Spartak Trnava :-)
11:40 Trnava na úvod podlehla Hlučínu, FCB i Bohumín už mají dvě remízy
12:00 průběžně odcházejí účastníci na oběd do Rio clubu
12:40 rýsují se první postupující
13:30 dohrály se základní skupiny, počasí nám přeje a zatím je vše bez zranění :-)
14:10 po pauze se rozbíhají semifinále a boje o další umístění
14:45 chystá se tisková konference s Václavem Svěrkošem
15:00 některé týmy evidují první zranění, navíc i sluníčko je značně vysilující
15:10 známe první umístěné v turnaji, jako první odjíždí Albrechtice
15:25 na stadion opět přišel Václav Svěrkoš a spolu s ním také Pavel Srníček, Adam Varadi, Pavel Kubina a Vladimír
          Vůjtek
15:35 startuje autogramiáda a následně také finále a boj o třetí místo
16:15 vítězem turnaje se stávají Vítkovice, stříbrná je Trnava
16:18 ..a Hlučín vybojoval bronz až v penaltovém rozstrřelu
16:25 ukončení, předání cen, focení...
16:45 konec, uklízíme... :-)

Výsledky ve skupinách:
Bohumín – Baník 2:2
Opava – Hlučín 1:3
Heřmanice – Vítkovice 1:0  
Albrechtice – Trnava 0:5
Baník – Heřmanice 1:1
Hlučín – Albrechtice 3:0
Bohumín – Vítkovice 2:2
Opava – Trnava 0:2
Heřmanice – Bohumín 3:2
Albrechtice – Opava 2:2
Vítkovice – Baník1:0
Trnava – Hlučín 2:4

Pořadí ve skupinách:
A - Václav Svěrkoš
1. FŠ Heřmanice
2. FC Vítkovice
3. Bohumín
4. FC Baník Ostrava

B - Pavel Srníček
1. FC Hlučín
2. FC Spartak Trnava
3. SFC Opava
4. FK Baník Albrechtice

14:20 FŠ Heřmanice - FC Spartak Trnava (semifinále) 1:3
          Bohumín - Opava (utkání o 5. místo) 4:2
15:00 FC Hlučín - FC Vítkovice (semifinále) 0:2
          FCB - Albrechtice (utkání o 7. místo) 5:1
15:50 Trnava - Vítkovice (finále) 0:5 
          Hlučín - Heřmanice (utkání o 3. místo) 1:1 (3:2p.)

Celkové pořadí
1. FC Vítkovice
2. FC Spartak Trnava
3. FC Hlučín
4. FŠ Ostrava Heřmanice
5. Bohumín
6. SFC Opava
7. FC Baník Ostrava
8. FK Baník Albrechtice26.5.2010 - Na turnaji se ukáže také Pavel Kubina a Vladimír Vůjtek mladší

Převzato z DENÍKu (26. května, IB)
Mezinárodní žákovský turnaj 100% Chachar Cup, který fotbalisté ročníku narození 2000 a mladší odehrají v pátek v Bohumíně na hřišti za parkem, zpestří svou účastí i úspěšní hokejisté Pavel Kubina a Vladimír Vůjtek mladší. „Oba se zúčastní autogramiády během finálového utkání,“ uvedl jeden z hlavních pořadatelů Ondřej Veselý.
Skupina A byla pojmenována po Václavu Svěrkošovi, pod jehož patronací akce probíhá, a v ní se představí celky Bohumína, ostravského Baníku, FC Vítkovice a Fotbalové školy Ostrava-–Heřmanice.
Ve skupině B, která nese jméno nejslavnějšího bohumínského fotbalisty Pavla Srníčka, se střetnou SFC Opava, FC Hlučín, Baník Albrechtice a Spartak Trnava. „Už se na turnaj moc těším a věřím, že stejně na tom jsou i hráči všech zúčastněných oddílů,“ uvedl Václav Svěrkoš, český fotbalový reprezentant a útočník francouzského Sochaux.

Časový program:
09.30: Bohumín – Baník, Opava – Hlučín
10.05: Heřmanice – Vítkovice, Albrechtice – Trnava
10.50: Baník – Heřmanice, Hlučín – Albrechtice
11.25: Bohumín – Vítkovice, Opava – Trnava
12.10: Heřmanice – Bohumín, Albrechtice – Opava
12.45: Vítkovice – Baník, Trnava – Hlučín
14.00: semifinále I a utkání o 7. místo
14.40: semifinále II a utkání o 5. místo
15.35: finále a utkání o 3. místo25.5.2010 - Hvězdy míří znova do Bohumína

Převzato z DENÍKu (25. května, AU)

Známým sportovcům se v Bohumíně líbí. Už v pátek se opět čeká příjezd několika hvězd na žákovský fotbalový turnaj 100% Chachar Cup.Tři florbalové exhibice hokejových osobností, duel Východ v. Západ florbalové extraligy, fotbalové utkání Kubina teamu a nyní skvěle obsazený turnaj malých fotbalistů, nad kterým převzaly patronát osobnosti jako Václav Svěrkoš či Pavel Srníček.
Co tyto akce spojuje? Pořádá je vždy zdejší florbalový oddíl 1. SC Bohumín ´98. „Původně jsme začínali s ryze florbalovými exhibicemi, ale postupem času se přece jen spektrum těch akcí rozrostlo i na další sporty, především fotbal,“ říká prezident florbalového klubu z Bohumína Igor Bruzl.Určitě je jeho nespornou výhodou, že v civilním povolání manažera pro komunikaci a vnější vztahy fotbalového Baníku Ostrava má k známým sportovcům hodně blízko. „Tyhle vazby jsou jedna věc, ovšem pokud by o akce s účastí známých sportovců v Bohumíně nebyl zájem mezi veřejností, jenom těžko bychom někoho přesvědčovali, aby k nám do města zavítal. Bohumíňáci mají sport rádi, a byl bych špatný patriot, pokud bych v případě možnosti nezkusil nějakou zajímavou akci do města přitáhnout,“ tvrdí Igor Bruzl.Jak ale sám tvrdí, bez lidí kolem by něco podobného možné nebylo.
Teď se stala hlavním spolupořadatelem akce společnost sport-up.cz, kterou řídí další florbalový funkcionář Ondřej Veselý. „V podstatě se toho moc nemění, tým lidí, který tyhle akce pořádá, je v podstatě neměnný. Víme, kdo má co na starosti, už nás máloco překvapí. Když jsme kdysi dokázali uspořádat v jeden den velkou florbalovou exhibici se zářícími hokejovými hvězdami a zároveň Utkání hvězd florbalové ligy, tak už nás teď snad nic nepřekvapí,“ usmívá se.
Velkou podporu akce našly i na radnici. „Sport je v Bohumíně masovou záležitostí, ale v posledních letech v odvětvích, která jsou veřejností a hlavně médii významně sledována, bohumínské úspěchy scházejí. A bohužel vzpírání nebo kulečník, které mají v Bohumíně pořád super zvuk i výsledky, už nejsou tolik sledovány jako před lety,“ poznamenává Igor Bruzl s tím, že i proto bohumínští zastupitelé rádi přispívají na pořádání sportovně-společenských akcí podobného charakteru. „Co si budeme nalhávat, sponzoři se hledají stále obtížněji, a je úžasné, když máte jako pořadatel městskou oporu v zádech,“ dodává.
A kdo se nakonec na autogramiádě při žákovském turnaji 100% Chachar Cup v pátek odpoledne na hřišti za parkem objeví? „Určitě dorazí Venca Svěrkoš s Pavlem Srníčkem, ostatní jména ještě prozrazovat nechceme. Ale bude to stát za to, hlavně děti, mladí sportovci a lovci autogramů si určitě přijdou na své,“ uzavírá Igor Bruzl.21.5.2010 - Chachar poutá také mediální pozornost. Více v dnešním Deníku.

Převzato z DENÍKu (21. května, AU)

Bohumín - Příští pátek 28. května bude v Bohumíně patřit nejen volbám, ale i fotbalu. Na hřišti za parkem se uskuteční první ročník žákovského turnaje s názvem 100% Chachar Cup.Turnaj je připraven pro pozvané týmy, které budou tvořit mladí fotbalisté ročníku narození 2000 a mladší. A účast bude velice kvalitní. Vedle výběru domácího Bohumína, jehož barvy budou hájit hráči místních celků FK a Viktorie, potvrdily přihlášku i Baník Ostrava, Baník Albrechtice, Slezský FC Opava, FC Vítkovice, FC Hlučín a Fotbalová škola Ostrava-Heřmanice. „Máme velkou radost, že jeden tým dorazí i ze zahraničí. Přijedou žáčci Spartaku Trnava,“ řekl organizátor akce Ondřej Veselý ze společnosti sport-up.cz.
Jak už znalcům fotbalového prostředí název turnaje napovídá, akci zaštítila hvězda celku francouzské ligy ze Sochaux Václav Svěrkoš. Právě značka „100% chachar“ je v poslední době spojena s jeho jménem. „Podle někdejšího hráče Baníku bude pojmenována jedna ze dvou skupin, do kterých bude osmička celků rozdělena. Ta druhá nese jméno další velké fotbalové legendy a bohumínského rodáka i patriota Pavla Srníčka,“ doplnil Ondřej Veselý.

Mladé fotbalové naděje čekají tři zápasy ve skupinách, první dvě družstva postupují do semifinále, třetí ze skupin hrají o konečné 5. a čtvrtí ze skupin o 7. místo. „Zároveň se bude bojovat na dvou hřištích s pravidly pro malou kopanou. Každý celek odehraje v Bohumíně minimálně čtyři půlhodinové zápasy,“ poznamenal Ondřej Veselý s tím, že fotbalisté se budou stravovat v nedaleké restauraci Rio Club.
Na nejúspěšnější družstva čekají lákavé ceny, první tým se může těšit na nádherný pohár i podepsaný originální dres Václava Svěrkoše, který bude akci osobně přítomen. „Z vlastní zkušenosti vím, že ne všichni mladí fotbalisté mají optimální podmínky pro trénink. Proto jsem už v minulém roce rozdával míče Adidas po klubech v regionu, a letos jsem se rozhodl propagovat mládežnický fotbal trochu jinou formou. Samozřejmě i tentokrát se každý zúčastněný tým může těšit na pět míčů adidas, který dostanou jako památku na turnaj,“ usmál se Václav Svěrkoš.

Akce proběhne v Bohumíně, kde je doma druhý patron turnaje. „Jsem rád, že budu moci být u toho. S Vencou Svěrkošem jsme se dohodli velice rychle. Samozřejmě budu speciálně zvědavý na výkony mladých gólmanů, protože při Baníku provozuji brankářskou školu, kde se o budoucí šikovné gólmany starám,“ konstatoval bývalý reprezentant Pavel Srníček, který si vyzkoušel i řadu zajímavých zahraničních angažmá.
Celodenní turnaj, který pořádají florbalový oddíl 1. SC Bohumín, Bohumínský Dům dětí a mládeže Fontána a společnost sport-up.cz, proběhne v pátek 28. května, finále je na programu od 15.30 hodin. Kromě fotbalu samozřejmě dojde i na autogramiádu hvězd a tombolu, ve které bude možné vyhrát i krásná trička se značkou 100% chachar Václava Svěrkoše. Mediálním partnerem turnaje je Deník.20.5.2010 - 100% CHACHAR CUP 2010 Václava Svěrkoše. Jeho aktéři a los.

Los jednotlivých skupin proběhl v pátek 21. května ve 12:00.

skupina Václava Svěrkoše (A)
1. Bohumín
2. FC Baník Ostrava
3. Fotbalová škola Ostrava Heřmanice
4. FC Vítkovice

skupina Pavla Srníčka (B)
1. SFC Opava
2. FC Hlučín
3. FK Baník Albrechtice
4. FC Spartak Trnava

časový rozpis

ČAS

SKUPINA A
Václav Svěrkoš

SKUPINA B
Pavel Srníček

09:30

Bohumín – FCB

Opava – Hlučín

10:05

Heřmanice – Vítkovice

Albrechtice – Trnava

pauza 10 min.

 

 

10:50

FCB – Heřmanice

Hlučín – Albrechtice

11:25

Bohumín – Vítkovice

Opava – Trnava

pauza 10 min.

 

 

12:10

Heřmanice – Bohumín

Albrechtice – Opava

12:45

Vítkovice – FCB

Trnava – Hlučín

pauza 40 min.

 

 

14:00

1A – 2B

4A – 4B

14:40

2A – 1B

3A – 3B

pauza 20 min.

 

 

15:35

FINÁLE

O 3. MÍSTO

16:15

VYHLÁŠENÍ

 

 16.5.2010 - Začal nový nábor do tenisové školy pro děti r. nar. 2005 a starší.

CO VÁM NABÍZÍ NAŠE TENISOVÁ ŠKOLA?
-     tenisové kurzy pro začátečníky i závodní hráče všech věkových kategoriích
-     výuka tenisu dětí a dospělých (Orlová 4 a po dohodě také Karviná, Bohumín, Ostrava, Havířov)
-     individuální a skupinový trénink
-     výuka taktiky, metodika, teorie
-     osobní trenér pro tenisový trénink a fyzickou přípravu
-     cena tréninkové jednotky již od 250,- Kč
-     využíváme moderní tréninkové pomůcky, postupy a vybavení (Polar, Lactate Scout)
-     zátěžové testy na CycleOps PRO 300 PT (AEP, ANP, TF, měření laktátu)
-     zařazení talentovaných hráčů do závodních družstev TK Slavia Orlová
-     celoroční spolupráce
-     poradenská služba při výběru tenisového vybavení Tecnifibre a Pro Kennex
-     vyplétání raket
-     firemní akce a turnaje s veškerým servisem (ozvučení, catering, mediální propagace)

TIP! Vaše dítě vyzvedneme ráno u vás doma a po tréninkové jednotce odvezeme do školy. Odpoledne v opačném režimu. 

Najdete nás v areálu TK Slavia Orlová

Kontakt:
Jan Hašek
Ostravská 1207
735 14 Orlová Poruba
hasekjan@volny.cz
+420 775 189 19012.5.2010 - 100% CHACHAR CUP 2010 se zajímavým obsazením

"V těchto dnech se finišuje především se zajištěním zahraničních účastníků. Právě o celky z Katowic a Trnavy hodně stojíme, neboť by jejich účast turnaj řádně okořenila", říká jeden z pořadatelů Vladimír Vyrobik. "Jsme velmi rádi i za dosavadní přihlášené, neboť tyto celky patří mezi nejlepší v regionu a jsou zárukou dobré podívané nejen pro rodiče a diváky. Věříme, že turnaj bude odpovídat svou kvalitou hře 100% chachara s číslem 25", dodal s úsměvem na závěr.

Vizitky týmů:
FK Baník Albrechtice www.fkbanik.estranky.cz
Bohumín www.fkbohumin.cz
FC Baník Ostrava www.fcb.cz
SFC Opava www.sfc.cz
FC Hlučín www.fc-hlucin.cz
FC Vítkovice www.fcvitkovice.cz
FC Spartak Trnava (SK) www.spartak.sk 
Fotbalová škola Ostrava Heřmanice www.benjaminci.info  Strana:  |< | << | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz