bike-core.cz
Co kdyby... Havírov a Ostrava
sport-core.cz
City cafe Bohumín
FAINE
1.SCB´98

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Novinky

4.5.2010 - Fotbalový 100% CHACHAR CUP 2010 v pátek 28. května v Bohumíně

Další zajímavosti i obsazení turnaje Vám přineseme v dalších dnech. Kompletní propozice turnaje najdete v levé části menu (chachar cup 2010). Jste zajímavý tým a chcete se turnaje zúčastnit? Neváhejte nás kontaktovat na info@sport-up.cz. Udělíme totiž jednu divokou kartu.

Partneři turnaje:
město Bohumín www.mubo.cz
1. SC Bohumín´98 www.florbalbohumin.cz
DDM Bohumín www.ddmbohumin.cz
100% chachar Václav Svěrkoš www.osobnosti.cz/vaclav-sverkos.php
D-sport www.d-sport.cz
FC Baník Ostrava www.fcb.cz
Deník www.denik.cz
FK Bohumín www.fkbohumin.cz
sport-up.cz www.sport-up.cz

Fotbalový 100% CHACHAR CUP 2010 v pátek 28. května v Bohumíně 


25.4.2010 - Opět jsme partnerem Běhu ulicemi města Bohumín

Běh ulicemi města (BUM) je většinou největší sportovní událostí roku v Bohumíně. Účast aktivních běžců často přesahuje číslo 500 a soutěží zde kategorie rodičů s dětmi až po muže nad 50 let. V roce 2010 přivítáme na náměstí TGM mj. účastníka s číslem 6 000 a také letos se očekává při slušném počasí hojná účast běžců ze všech koutů naší republiky a Polska.
14. ročník proběhne v sobotu 8. května podle osvědčeného scénáře, kdy se na start v 10:00 postaví nejmenší děti se svými rodiči a následovat bude dalších 21 výstřelů. Součástí je také Běh naděje, který je pro širokou veřejnost naplánován tesně před 12:00. Novinkou je vložená jízda ne in-line bruslích a prezentace firmy Powerslide, včetně možnosti testu bruslí.

Hlavní závod žen bude na programu v 11:00 (1 400 m) a běh mužů na 2 000 metrů bude odstartován v 11:05. Pro kategorie dětí jsou připraveny atraktivní věcné ceny nebo trika s logem běhu a od kategorie st. žáků a žákyň jsou navíc také finanční odměny pro tři nejrychlejší. Nejlepší muž si při překonáné traťového rekordu může odnést až 2 500,- Kč.

Celý závod je přenášen živě TV Marko v síti televize po internetu Poda (Bohumín, Ostrava, Havířov) a tak jej může sledovat každý, kdo nestihne přijít na bohumínské náměstí. Více (včetně fotogalerie z min. ročníků) na www.ak-bohumin.cz/galerie/?gal=39 

Propozice ke stažení: www.sport-core.cz/download
Vše o BUM 2010: www.ak-bohumin.cz
Záznam závodu zde www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/videoarchiv/620-beh-ulicemi-mesta-2009.html2.4.2010 - Natočíme, vyfotíme a zpracujeme nejen vaši sportovní akci

Naše služby pro Vás:
- foto dokumentace ze sportovních utkání
- foto z firemních a společenských akcí (narozeniny, svatby apod.)
- archivace a kopie na CD, DVD včetně grafického zpracování obalu
- video záznam sportovních utkání, tréninků apod. (až 3 kamery)
- záznam v HDTV
- střih
- vložení titulků, přechodů, efektů a fotografií
- ozvučení a DVD menu
- digitalizace starých videozáznamů
- převody mezi formáty
- recovery (nalezení "smazaných" údajů např. z paměťových karet) 

Kontakt a reference zde:
www.sport-up.cz/cz/kontakt/
www.sport-up.cz/cz/reference/23.2.2010 - Orlovská pobočka sport-core.cz přemístěna na novou adresu.

Do nových prostor se z objektu kina Vesmír v Orlové stěhujeme na rušný silniční tah směřující na Ostravu, Karvinou či Havířov. Původní prostory již nebyly zcela vyhovující a od nových si slibujeme zkvalitnění služeb a rozšíření nabídky. Díky většímu prostoru bude také v Orlové možnost zakoupit nebo vyzvednout kolo, což zatím nebylo možné. Chystá se také nabídka základního florbalového vybavení.
V tomto týdnu proběhne instalace vnitřního vybavení, naskladnění zboží, montáž reklam a dalších nezbytných záležitostí. Znova otevřeme v pondělí 1. března, slavnostní zahájení prodeje bude o pár dnů později. Více informací přineseme v dalších dnech.

Nová adresa: ul. Ostravská 1217, 735 14 Orlová Poruba (hranice mezi Petřvaldem a Orlovou).
GPS: 49 50´22.88´´N, 18 24´33.96´´E  17.2.2010 - Vancouver 2010. Tv program, živé vysílání na webu, výsledky a statistiky.

Jelikož je třeba mít přehled, níže najdete rozpis vysílání Olympijského studia (ČT4, ČT2) a rozpis všech sportů, které na ZOH probíhají. Nechybí odkaz na výsledky a samozřejmě na live vysílání, které se může hodit například v práci u PC ;-) Pohled a výběr ze šesti různých sportů v jednom okamžiku je úžasný, nechybí ani HD rozlišení pro fajnšmekry a v době reklamy můžete vklidu nakoupit právě u nás.

PROGRAM: http://zoh.ct24.cz/program_vysilani.asp
SOUTĚŽE A VÝSLEDKY: http://zoh.ct24.cz/program_oh.asp
VANCOUVER LIVE (6 kanálů): http://zoh.ct24.cz/live.asp 

(před spuštěním live vysílání nejspíš budete požádáni o instalaci Microsoft Silverlight, což je otázka chvilky, potom už vše bez problému šlape...)

Vše pro Váš sport najdete na www.sport-core.cz14.2.2010 - E-shop sport-core.cz výrazně snížil ceny poštovného

Po celou dobu se snažíme držet ceny na nejnižší možné úrovni a nyní jsme tak přistoupili k úpravě ceny poštovného, které často tvoří výraznou zátěž při objednání zboží v menší hodnotě. Kolo na Slovensko Vám od 15. února zašleme za 295,- Kč (původně 395,- Kč), zásilku do 5-ti kg jen za 195,- Kč (původně 295,- Kč). Snížili jsme také poštovné v ČR a to v případě, že využijete platbu předem na účet nebo aplikaci PaySec. Zde je nově cena jen 75,- Kč
Kola modelové řady 2010 dopravujeme v ČR zdarma (do odvolání) a v platnosti zůstává výhodná cena za dopravu kol (09 a starší) společností PPL za námi dotovanou cenu 135,- Kč. Samozřejmostí je, že Vám neúčtujeme balné.

Více zde www.sport-core.cz21.1.2010 - Miss Baník 2010 a sport-up.cz v posilovně hotelu Troyer

Jednodenní soustředění v hotelu Troyer určilo, která šestice dívek postoupila do finále Miss Baník 2010.
Luxusní hotel v Trojanovicích přivítal děvčata v předposlední části soutěže opět po roce a znovu se v Troyeru kráskám moc líbilo. Některý samozřejmě méně, protože čtyři dívky se po pobytu na horách musely se soutěží rozloučit. Tentokrát zástupci klubu vybírali z deseti pohledných mladých dam šestici, která si to rozdá v sobotu 23. ledna v hotelu Park Inn o prvenství, možnost reprezentovat klub po celý příští rok a také i o 150 tisíc korun.

Co děvčata čekalo? Seznámení s tím, jak bude závěr soutěže vypadat, organizační pokyny pro finále a samotný 3. reprezentační ples FC Baník Ostrava. Poté dívky vyrazily do místního fitness centra, kde se svěřily do péče Ondřeje Veselého z firmy sport-up.cz, která se zabývá individuální tréninkovou přípravou nebo i přípravou na talentové zkoušky na VŠ.
„Trochu mě překvapilo, že do posilovny žádná z finalistek pravidelně nechodí, a tak jsme to pojali jako seznámení s tím, jak si mají děvčata počínat, kdyby se rozhodla pravidelněji pracovat na své postavě,“ usmál se Ondřej Veselý, bývalý úspěšný československý reprezentant v lehké atletice. „Ale bylo to samozřejmě příjemné zpestření, každá z dívek podle mě by měla šanci v soutěži uspět,“ dodal.

Následně přišlo na řadu vyhotovování dotazníku a pohovory s porotci. Večer se děvčata odebrala do krásného relaxačního centra hotelu, kde u bazénu - a následně v něm - probíhalo focení. „Děvčata byla super, je znát, že v Miss Baník se většinou objevují dívky, které už s focením nebo modelingem mají dost zkušeností,“ konstatoval dvorní fotograf Miss Baník 2010 Petr Kotala.
Večer si ještě dívky zpestřily turnajem v bowlingu, krátce setrvaly i u karaoke a pak už se vydaly na pokoje nabírat síly na druhý den. Čekalo je totiž předvedení volné disciplíny na fotbalové téma a seznámení se rovněž se závěrečnou choreografií pro ples Baníku. „Volnou disciplínu jsme do soutěže zařadili poprvé a myslím si, že po tom, co jsme viděli, bude mít u diváků úspěch. Děvčata je třeba pochválit, že si na přípravě dala záležet,“ poznamenal manažer pro komunikaci a vnější vztahy FC Baník Igor Bruzl.
Do finále se probojovaly třiadvacetiletá Radka Buchtová z Havířova, znovu po roce sedmnáctiletá studentka Lucie Klukavá z Ostravy, stejně stará Opavačka Kateřina Knopová, devatenáctiletá fanynka Baníku Veronika Kozielová z Ostravy, dvacetiletá Kateřina Kubačková z Těrlicka a o rok mladší Vladislava Turková z Havířova. Dívkám můžete pomoci svými SMS hlasy v soutěži o Miss fanoušků FCB.

Podrobnosti k hlasování najdete zde www.fcb.cz/marketing/aktuality/vybirejte-miss-fanousku-fcb-2010.html

Fotogalerie z hotelu Troyer www.fcb.cz/marketing/aktuality/divky-z-miss-banik-se-chystaly-na-velke-finale.html
Oficiální stránky FC Baník Ostrava www.fcb.cz
Hotel Troyer v Trojanovicích www.troyer.cz

Převzato z fcb.cz (Igor Bruzl, 15. ledna 2010)

 

Miss Baník 2010 a sport-up.cz v posilovně hotelu Troyer Miss Baník 2010 a sport-up.cz v posilovně hotelu Troyer Miss Baník 2010 a sport-up.cz v posilovně hotelu Troyer 


Strana:  |< | << | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz