FAINE
sport-core.cz
1.SCB´98
Co kdyby... Havírov a Ostrava
bike-core.cz
City cafe Bohumín

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Doplňky stravy

Doplňky stravy

Doplňky stravy

Doplňky stravy

Představujeme doplňky stravy NUBEST.

Základem úspěchu NUBEST LIFE je kvalita a složení produktů, které se opírají o know-how a technologie vývojových skupin s 30ti letou tradicí ve Švýcarsku a vědců po celém světě, projevující se výrazným účinkem na naše tělo. Cílem NUBESTu je pomoct co největšímu množství lidí, protože si velmi dobře uvědomujeme, že zdraví máme jenom jedno. Za prvé zlepšujeme zdravotní stav a za druhé posilujeme i finanční stránku lidem, kteří se chtějí podělit o své skvělé zkušenosti s produkty. Produkty NUBEST LIFE se staly součástí života našich rodin a přátel.
Produkty Nubest jsou zaměřeny na vitalitu, stimulaci, imunitu, prevenci, relaxaci, hubnutí, detoxikaci, vitamíny, minerály, výživu kloubů, kosti, sport, kulturistiku a fitness.

Řada NUBEST
Arginvit, PepStim, Royal Glucan, Relaxon, Cleanin, Weight System A-WSA, Weight System B-WSB, Weight System C-WSC, Active Joint, Osteofit

LÉKAŘSKÁ PODPORA - představení MUDr. Mykola Holod
Jako lékař provozuji lékařskou praxi a velmi mě nadchly produkty nubest life v čele s přípravky s 1,3 beta – glukánovým základem. Především jejich možnosti využití v medicíně u pacientů - výrazné výsledky a rychlý nástup účinku. Jsem vděčný za tuto příležitost, protože jako lékař chci pro své pacienty jen to nejlepší.
Produkty nubest life se staly součástí nejen mého života, ale také celé mé rodiny a přátel (obchodních partnerů). Kvalita produktů a účinek je vždy základ úspěchu u zákazníka.
Mým životním cílem bylo vždy pomoct co největšímu množství lidí, protože si jako lékař velmi dobře uvědomuji, že zdraví máme jenom jedno. Je tedy velmi důležité vážit si našeho zdraví a starat se o něj a v tom mi skvěle pomáhají produkty Nubest life.

Mykola Holod - CV:
Užhorodská státní univerzita, lékařská fakulta, Užhorod, Ukrajina 1995, titul: MUDr.
Masarykova univerzita, Brno, ČR 2007, studium Ph.D.
Atestace I st. chirurgie, 18.04.2002 , IPVZ, Praha, ČR.
Atestace z cévní chirurgie, 05. 06. 2006 IKEM, Praha, ČR.
Certifikát specializované způsobilosti v oboru chirurgie, Praha, IPVZ, 2008.
Společný základ pro interní lékařství, 2009, IPVZ, Praha, ČR.
Atestace z angiologie, 2010, IPVZ, Praha ČR.
Výzkumné projekty – kmenové buňky, sepse v intenzivní medicíně.
Přednášková činnost.

Více na www.sport-core.cz/sportovni-potreby/dieta-zdravi-prevence-imunita-vyziva-fitness/

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz