sport-core.cz
City cafe Bohumín
1.SCB´98
Co kdyby... Havírov a Ostrava
FAINE
bike-core.cz

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Korekce váhy a poradenství

Korekce váhy a poradenství

Korekce váhy a poradenství

Korekce váhy a poradenství

Korekce váhy a poradenství

Výživové poradenství / náplň programu a odpovědi na Vaše potenciální otázky:

O jakou službu se jedná?

Osobní výživový poradce připravuje a poskytujeme individuální programy hubnutí (ale také programy na přibírání váhy) a osobní suplementační plán, kde Vám doporučí a zajistí vhodné doplňky výživy na základě individuální analýzy Vašeho životního stylu.
Váš poradce s Vámi bude odborně konzultovat vše z oblasti výživy (udržování váhy, výživa pro ženy - zpomalení procesu stárnutí, orientace ve zdravé výživě, sportovní výživa, dětská výživa, zlepšení zdravotního  stavu, podpora aktivity apod.) a zajistí Vám osobní podporu během celého procesu (telefonická podpora, komunikace přes Skype, e-mail).

Co budu dělat? Jak to děláte?

První vstupní konzultace trvá cca. 1,5 - 2 hodiny, kde si popovídáme o tom, jaký máte životní styl, denní režim, příp. zdravotní problémy, jak se stravujete, cvičíte, kolik času na sebe máte a co potřebujete (jaký je váš cíl). Pak Vám poradce změří procento tuku v těle a zjistí také množství aktivní tělesné hmoty (dle domluvy možno i jinak).
Každý klient má jiný program sestavený podle toho, co přesně potřebuje a v jaké se nachází situaci. Následně si domluvíme schůzky (konzultace), které bývají zpravidla 1x za 14 dní, případně 1x měsíčně (řeší se individuálně dle potřeb klienta). Tyto konzultace nebývají delší než 30 - 45 min.

Jak budou konzultace vypadat? Co se bude dít?

Při druhé konzultaci obdržíte stravovací plán a tato konzultace trvá přibližně 1 - 1,5 hod. Získáte zhodnocení Vašeho současného stravovacího režimu a výživová doporučení pro dosažení požadované váhy dle Vašeho individuálního požadavku. Také si odnesete první zkušební výživový plán, který se pokusíte dodržovat 14 dní, přičemž po uplynutí této doby následuje další konzultace, tentokrát již kratší (asi 30 min.), na které poradce zjistí, zda Vám daný režim vyhovuje a vezme na vědomí Vaše případné požadavky na změny (frekvence jídel, množství či typu potravin).
Další konzultace následují přibližně v měsíčních intervalech, přičemž v ceně je zahrnuto 5 konzultací (vstupní, předávací, po 14 dnech, po měsíci, po 2 měsících). Na těchto konzultacích si budeme povídat o různých tématech z oblasti výživy (pitný režim, bílkoviny, sacharidy, ovoce-zelenina v jídelníčku, zdravější alternativy nevhodných jídel, jak doma vařit (tipy na jednoduchá, zdravá a výživná  jídla pro Vás i celou rodinu, jak přežít víkendy u rodiny, jak řešit rauty a služební cesty, jak si užít dovolenou a udržet si váhu, jak využít doplňky stravy, jakou aktivitu zapojit do svého životního stylu apod.). Vše individuálně nastavíme přímo pro Vás a Váš životní styl.
Z každé konzultace si odnesete nové poznatky z oblasti výživy (v případě zájmu Vám poskytneme odborné materiály, recepty apod.). Pokud budete potřebovat nějaké doplňky výživy, zajistíme je pro Vás, takže nebudete muset shánět nic v lékárnách.

Kolik to stojí? Je to drahé?

Vstupní konzultace, předávací konzultace + další 3 kratší konzultace, včetně sestavení programu stojí 1950,- Kč.  Na vstupní konzultaci budete požádáni o zaplacení programu jednorázově, případně složení zálohy. Pokud Váš program vyžaduje delší spolupráci s poradcem (potřeba snížení váhy o 15 kg a více), je možné se domluvit na dalších konzultacích, přičemž cena za konzultační hodinu je 250,- Kč.

Odměna

Pokud budete s našimi službami spokojeni a doporučíte nás Vašim blízkým, kolegům, známým, kteří také využijí služby výživového poradenství, pak Vás čeká nejen jejich vděk za to, že jste jim pomohli zbavit se dlouhodobého trápení s nadváhou, ale také naše poděkování ve formě dárku.

Pro další otázky můžete využít kontaktní formulář www.sport-up.cz/cz/kontakt/ nebo e-mail info@sport-up.cz
Vstupní formulář ke stažení zde www.sport-up.cz/cz/ke-stazeni/

 

 

© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz