bike-core.cz
City cafe Bohumín
sport-core.cz
FAINE
Co kdyby... Havírov a Ostrava
1.SCB´98

sport-up.cz na FACEBOOKu!

Reference

SPORT 2014 - 1997:

POKLÁDKA TARAFLEXU PRO FLORBALOVOU EXTRALIGU - Pro potřebu florbalových přímých přenosů Foruna Extraligy na ČT4 SPORT jsme položili speciální povrch Taraflex. Položíme jej také vám.

100% CHACHAR CUP Václava Svěrkoše - 28. května jsme uspořádali spolu s 1.SCB´98, DDM Bohumín a za podpory města Bohumín žákovský fotbalový turnaj s hvězdnou účastí. Na hřišti se představil Baník Ostrava, Spartak Trnava, SFC Opava, FC Hlučín, FC Vítkovice, FŠ Heřmanice, Baník Albrechtice a domácí Bohumín. Autogramiády se zúčastnil Václav Svěrkoš, Pavel Srníček, Adam Varadi, Pavel Kubina a Vladimír Vůjtek ml. Mediálním partnerem byl Deník.
    

BĚH ULICEMI MĚSTA 1997 - 2014 - Připravili jsme už 15. ročníků závodu, kterého se např. v roce 2010 aktivně zúčastnilo přes 540 běžců všech věkových kategorií. Celkem už se na BUM představilo přes 6500 běžců. Ze závodu je vysílán přímý přenos místní kabelovou televizí. Nově byla otestována také jízda na in-line bruslích. Součástí byla prezentace Powerslide nebo E-Totem.
    

CITY CAFE OPEN 2007 až 2011 - Sport dokážeme dostat také do centra vašeho města. Instalace mobilního hřiště, reklamních bariér, pódia a doprovodných akcí pro nás není žádným problémem. Na akci vystoupil např. DirtyKlam, MC Zuzka, Nonhoax a k vidění byl beat box, barmanská šou, RC modely, WeyKick, po celou dobu hrál DJ. Autogramiády se zúčastnili hráči FC Baník Ostrava. Akci moderoval Igor Bruzl.
    

O POHÁR 1.SCB´98 2003 až 2014 - Několik let pořádáme sportovní akce a mezi ně patří také turnaj pro muže. Nově se vše odehrává na dvou hracích plochách (zimní stadion, venkovní aréna). Především hra venku a v centru města je posledním hitem a trendem.
    

KUBINA TEAM 2006 - V rámci změny jsme opustili haly a další prostory. Uspořádali jsme utkání na fotbalovém hřišti, kde se opět proháněla velmi atraktivní jména. Tentokrát na hrací ploše zářil Václav Svěrkoš, Pavel Kubina, Marek Malík, Václav Varaďa, Vladimír Vůjtek ml., Radek Látal, Petr Samec nebo Ivo Schmucker. A Kubina team může hrát také u vás!

FORTUNA CUP 2005 - Doprovodná akce pro nejlepší žákovské týmy v regionu před PMEZ ve florbalu (01/2006). Vítěz turnaje FORTUNA CUP (12/2005) si zahrál v předprogramu přímo na hrací ploše ZS Sareza v Ostravě Porubě. Generálním partnerem byla sázková kancelář Fortuna.
    

SmVaK SHOW 2005 - Osvědčená skladba exhibičního odpoledne pro širokou veřejnost (mladé naděje, novináři a sponzoři, tým hvězd NHL) a opět několik stovek diváků v ochozech. Proběhla oblíbená autogramiáda a Pavel Kubina spolu s Václavem Varaďou předvedli několik dní "staré" medeaile z MS ve Vídni. Tentokrát byl položen mobilní povrch, který nyní používáme při akcích pod širým nebem.

ALL STARS GAME 2003 - Jedinečné a prestižní utkání "Východ - Západ", které patřilo pod křídla Vinamet show. Nejlepší florbalisté - vybraní na základě hlasování fanoušků - ukázali své kvality v dovednostních soutěžích a následně si to rozdali ve vzájemném duelu. Poprvé byl použit a položen umělý povrch firmy IPSAL, který můžeme použít také u vás.
   

VINAMET SHOW 2003 - Na zimním stadionu proběhlo další pokračování florbalovo-hokejové exhibice za účasti hvězd NHL a nejvyšší soutěže ČR, Slovenska a Ruska. V týmu hvězd se představil mj. Pavel Kubina, Václav Varaďa, Marek Malík, Jiří Trvaj a mnoho dalších. Autogramiáda proběhla také s Václavem Svěrkošem. Partnery akce byli: Vinamet, Město Bohumín, 1. SCB´98, HC Bohumín, BM servis a.s., Gola elektro, Hamé Babice, Palka Euronics, Batax Trans, Taverna Elpida, Progres, Restaurace „U Dády“, DDM Bohumín, BSC, Komfort taxi, Stavební firma Jaroslav Sebera, HC audit, Atletika Bohumín, Radio HEY!, Moravskoslezský Deník, Rosco sport, Reebok, Annonce
    

BOCHEMIE SHOW 2002 - Poprvé se na ZS v Bohumíně sešli známí hokejisté, aby změřili své síly s florbalovými specialisty. Součástí bylo také utkání "Novináři vers. Sponzoři" a utkání hokejové a florbalové přípravky. Partnery akce byli: 1. SCB´98, HC Bohumín, Město Bohumín, Bochemie, Montaspol, Progres, Henry Consult, Pizzerie Nico, Restaurace „U Dády“, AD čerpací stanice Orlová, Annonce, Moravskoslezský Deník, Gola elektro, Relax - Catherine, Kastini, Komfort taxi, Tipsport, Gasfinal, Cykloservis Apollo, IFT, Silexim, Modex sport – CK Galera, K.A.R., Plaváček, Atletika Bohumín, DDM Bohumín, TV Marko, Taverna Elpida, ALF floorball shop, KISS Morava 101,1 FM


AKCE 2013:

PODPORA WFC 2013 - V rámci podpory Mistrovství světa žen ve florbale (prosinec, Brno a Ostrava), jsme v OC Nová Karolina uspořádali turnaj na jeho podporu. Hrál se florbal v první patře obchodního domu a představily se také děvčata z Miss Univerzita.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - OSTRAVA - Florbalový hřiště a doprovodný turnaj v rámci dne Otevřených dveří na Prokešově náměstí v Ostravě (28. října). Hrálo na mobilním hřišti, soutěžilo v doprovodných disciplínách, měřila se rychlost střelby...


AKCE 2011:

PODPOŘILI JSME TRADIČNÍ AKCE V NAŠEM OKOLÍ - V uplynulém období jsme opět sponzorsky podpořili, uspořádali nebo spolupořádali několik akcí v našem okolí (např. Bohémský ples, Běh ulicemi města, City cafe Open, Silvestrovský běh, VC Bohumína, druhé pokračování 100% Chachar Cup Václava Svěrkoše, Amatér Cup)


AKCE 2010:

MISS BANÍK - Pro finalistky Miss Baník jsme připravili část programu (fitness) v hotelu Troyer v Trojanovicích. Finále soutěže proběhlo na galavečeru v hotelu Park Inn (leden)
    

NÁŠ VIDEOTECHNIK PRACUJE PRO FC BANÍK OSTRAVA - V sezóně 09-10, 10-11 , 11-12 a 12-13 je plně vytížen prací pro FCB náš videotechnik Vladimír Vyrobik, který pořizuje veškerý video materiál z ligových a přípravných utkání. Součástí je také střih, příprava DVD a prezentací hráčů pro potřeby klubu (viz. Tým sport-up.cz www.sport-up.cz/cz/o-nas)

PODPOŘILI JSME AKCE V NAŠEM OKOLÍ - V uplynulém období jsme sponzorsky podpořili nebo uspořádali několik akcí v našem okolí (3. reprezentační ples FC Baník Ostrava, ples města Bohumín, stavbu golfového putting greenu, Běh ulicemi města, City cafe Open, Silvestrovský běh, VC Bohumína, 100% Chachar Cup Václava Svěrkoše)


AKCE 2009:

OZVUČILI JSME V ROCE 2009... - Sportovní a firemní den Bochemie Na Landeku, Reprezentační ples města Bohumín v KD ŽDB, Rock´n´ rollový ples s Marcelem Woodmanem tamtéž, Městské slavnosti v parku P. Bezruče (Nonhoax, Grog, Kamelot), Hip hop párty v letním amfiteátru (Safari, Hosté odjinud, Kenta), Rock´s night - open air (Glayzy), Pivní slavnosti Bohumín (Grog, Blissten), florbalové City cafe open (Nonhoax, Klam & Dirty, barmanská show), Robota bar night (Blissten, Mezi námi), Studio Styl - otevření (barmanská show Co kdyby..., módní přehlídka Latyja, Divoké kočky, Radim Řezník z FCB) atd.
    

STŘEDISKO FIREMNÍCH, DĚTSKÝCH A RODINNÝCH AKCÍ - Můžete využít naše partnerské středisko dětských, firemních a rodinných akcí v Bohumíně. Je pro vás připraven sál s kapacitou až 100 míst nebo další prostory (foyer, zahrada). Stále je k dispozici plátno s projektorem, kvalitní ozvučení, Wi-Fi, osvětlení, kuchyňka. Na přání vám připravíme také doprovodný program a zajistíme ubytování v přilehlém penzionu (70m). Skvělá dostupnost z dálnice D1!

ČELADNÁ FEST, SRPNOVÁ NOC, LIGOTSKÝ JARMARK - Známé akce pod širým nebem

PIVNÍ SLAVNOSTI 2008 a 2009 - Zvučení na letních slavnostech v parku P. Bezruče
    


AKCE 2008:

OZVUČILI JSME V ROCE 2008... - Rock a Roll Band Marcela Woodmana, Fleret a Jarmila Šuláková, Indy a Wich, Heidi Janků, Dark Gambale, Aleš Brichta, Hyperion, Seppuka, Grog, Rammstein revival, ACDC revival, Psychonaut, Filip M, Gore, Tomáš Kočko, Jolly Joker, Rhizom, Team revival, Andy Marshall Band a další
    

MAXIM TURBULENC - Ozvučení náměstí při zápisu do Guinesovy knihy rekordů. Koncert Maxim Turbulenc a vystoupení Jů a Hele v podání loutkohereckého souboru České televize
  


© 2009 - 2024 Copyright sport-up.cz :: created by web-evolution.cz

AK Bohumin
NAVRCHOLU.cz